Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Güneşin Kızları 15. bölüm Fragmanı Yayınlandı - İzle (Fragman 1-2 Yayınlandı)

Güneşin Kızları 15. bölüm Fragmanı Yayınlandı - İzle (Fragman 1-2 Yayınlandı), Güneşin Kızları 15. bölüm fragmanı izle, Güneşin Kızları 15. bölümde neler olacak , Güneşin Kızları 15. bölüm özeti izle

Kanal D'nin fenomen dizisi Güneşin Kızları 15. bölümü için yine heyecan dorukta. Gençler arasında sürpriz gelişmelerin yaşandığı Güneşin Kızları 15. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu.

Her hafta büyük bir merakla beklenen dizinin bu haftaki bölümüne Güneş'in büyük sırrının detaylarını açıklaması damga vurdu. Geçtiğimiz haftalarda sırrı ortaya çıkan Güneş'in Haluk'a neden ismini değiştirdiğini ve geçmişindeki sırlarını açması hem Haluk'u hem de anlatılanlara kulak misafiri olan Selin'i darmadağın etti. 
Duyduklarına dayamayan Selin intihara sürüklenecek kadar kötü etkilendi.Başrollerinde; Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel ve Burcu Özberk'in yer aldığı Güneşin Kızları heyecan dolu yeni bölümüyle Pazartesi 20:00'de Kanal D'de!

GÜNEŞİN KIZLARI 15. BÖLÜM 1. FRAGMANI - İZLE

GÜNEŞİN KIZLARI 15. BÖLÜM 2. FRAGMANI - İZLE

GÜNEŞİN KIZLARI 15. BÖLÜM ÖZETİ
Güneş'in geçmişini araştıran İnci ve Sevilay, bu durum ortaya çıktığında ne yapacak?
İŞTE GÜNEŞİN KIZLARI SON BÖLÜMÜNDE YAŞANANLAR

Nazlı ve Savaş ailelerinin tepkisinden çekindikleri için ilişkilerini herkesten saklamaya karar verirler. Fikir olarak mantıklı olsa da, uygulamaya geçtiklerinde gizli ilişkileri sıkıntı yaratır.

Selin ve Ali “cesaret oyunu” oynamaya başlarlar. İkisi de sırayla birbirlerinden zor şeyler yapmasını isteyeceklerdir. Eğlenceli başlayan bu oyunun sonunda Selin öyle bir şey öğrenir ki, kendine gelmesi kolay olmaz.

Güneş, Haluk’a güven duymadığı için vicdan azabı çekmektedir. Kimseye anlatmadığı geçmişini Haluk'a anlatır. Duydukları karşısında Haluk şoke olur.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]