Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kaderimin Yazıldığı Gün 35. Bölüm Star Tv Ekranlarında (15 Eylül 2015 - Yeni Sezon)

Kaderimin Yazıldığı Gün 35. Bölüm Star Tv Ekranlarında (15 Eylül 2015 - Yeni Sezon),Kaderimin Yazıldığı Gün 35. Bölümde neler olacak ,Kaderimin Yazıldığı Gün 35. Bölüm özeti izle

Yeni sezona 35. bölümü ile girecek olan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi Star Tv'de kaldığı yerden devam edecek. Heyecan dolu yeni bölümüleriye merakla beklenen Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinden ilk görüntüler geldi. 


Farklı konusuyla dikkat çeken Kaderimin Yazıldığı Gün 35. bölümü ile yeni sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Kısa sürede salı günlerinin vazgeçilmezi olan Kaderimin Yazıldığı Gün yeni sezon ilk bölümüyle 15 Eylül Salı akşamı Star tv'de!
Geçtiğimiz sezonun reyting birincisi Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümleriyle yeni sezona da damga vurmaya hazırlanıyor. Nefes kesen sezon finaliyle izleyicilerini merakta bırakan diziden sevindiren haber geldi. Kaderimin yazıldığı gün 35. bölüm fragman videosu ile yeni sezonun ne zaman ekranlara geleceği sorularına da cevap oldu.
Başrollerini Özcan Deniz ve Hatice Şendil'in paylaştığı Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi 15 Eylül Salı günü itibariyle yeniden ekranlarda olacak.
KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN YENİ SEZON

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni sezonunda Maksut'un oyunları sonrasında Kahraman'a düşman olan Elif, hem intikam almak hem de senelerdir uzak kaldığı oğlunu yeniden kazanmak için büyük bir mücadele verecek. Sevdiği kadının yaşadığı şokunu üstünden atlatamayan Kahraman ise Elif'in nefretle bakan gözleri ve acımasız sözleriyle adeta yıkılacak. Peki, Kahraman, gerçekleri ispat edebilecek mi? Elif, Maksut'un yalanlarına inanmayı mı tercih edecek? Kahraman, Elif ve oğulları tekrar aile olmayı başarabilecek mi? Tüm bu soru işaretleri, Kaderimin Yazıldığı Gün'ün yeni sezonunda yanıt bulacak.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]