Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kalbim Ege'de Kaldı Hangi Güne Geçti Hangi Gün Yayınlanacak

Kalbim Ege'de Kaldı Hangi Güne Geçti Hangi Gün Yayınlanacak,Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak,Kalbim Ege'de Kaldı yeni yayın günü

Kanal D'nin final kararı aldığı iddia edilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı kaldığı yerden devam edecek. Çarşamba günleri ekrana gelen dizinin yayın günü değişti. Peki Kalbim Ege'de Kaldı ne zaman yayınlanacak? Kanal D’nin, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliği Ömer Uğur ve Eray Koçak’ın yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Aslı Omağ, Serhat Özcan, Süha Çağrıcı, Nehir Akkoç, Lemi Filozof, Neşem Akan,Yeliz Akkaya, Selin İleri, Özge Sarıtaş, Leyla Göksün, Onur Özaydın, Ceylin Yüksek, Yağız Yeşiltepe, Atilla Karagöz, Deniz Yağcı, Yiğit Pembe, Yiğit Gültekin’in yer aldığı sevilen dizisi “Kalbim Ege’de Kaldı” 4 Ekim’den itibaren yeni yayın günü olan Pazar akşamları ekrana gelecek.
Başladığı günden bu yana izleyici tarafından büyük beğeni toplayan ve ilgi ile takip edilen dizide heyecan artarak devam ediyor.
TÜRKAN, MUSTAFA ve ZELİŞ AŞKINA ENGEL OLABİLECEK Mİ?
Sevilen oyuncu Deniz Arna, Kalbim Egede Kaldı dizisinin kadrosuna katıldı. 04 Ekim Pazar akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümde izleyeceğimiz oyuncu, Mustafa’nın eski sevgilisi ve çocuğunun babası Türkan karakteri ile karşımıza çıkacak.
Mustafa ve Zeliş aşkı nereye gidiyor? Türkan’ın çocuğunun gerçek babası Mustafa mı? Bu olaya Zeliş’in tepkisi ne olacak?

KALBİM EGE'DE KALDI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Mustafa, ölümle burun burunadır. Zeliş, sevgilisini kurtarmak için Yaman’ın teklifini kabul etmek zorunda kalır. Mustafa, hayata dönmüş olsa da artık Zeliş ve Mustafa için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. 
 
Zeliş, bir ömür boyu kurtulamayacağı bir yükün altına girmiştir. Bu sefer sevgilisini kurtarma görevi Mustafa’ya düşmüştür. Mustafa, tüm imkanlarını seferber etse de hiçbir şey yapamaz. Çareyi Zeliş’le birlikte kaçmakta bulur. İki sevgili, her şeyi bırakıp yeni bir hayata yelken açacakken öyle bir davetsiz misafir çıkagelir ki, hayatları bir daha düzelmemecesine değişecektir. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]