Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kazım Akşar Mayıs Kraliçesi Dizisine Dahil Oldu

Kazım Akşar Mayıs Kraliçesi Dizisine Dahil Oldu,Mayıs Kraliçesi Kazım Akşar hangi rolde hangi karakteri canlandıracak gerçek adı ismi ne


Kazım Akşar Mayıs Kraliçesi dizisine dahil oldu

Show Tv'de başlamaya hazırlanan dizi Mayıs Kraliçesine bir isim daha dahil oldu. Kazım Akşar Mayıs Kraliçesi'nde zengin bir iş adamını canlandıracak. Peki Kazım Akşar kimdir? Başrollerinde Yağmur Tanrısevsin, Hatice Aslan, Burak Hakkı, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı ve Derya Şensoy gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı sezonun en iddialı dizilerinden Mayıs Kraliçesi’nin kadrosuna  usta bir isim daha katıldı. Sevilen oyuncu Kazım Akşar, “Yılın En Kötüsü” olmaya  aday “Zengin İş Adamı Sencer”  karakteri ile merakla beklenen diziye dahil oldu.

Mint Yapım imzalı Mayıs Kraliçesi’nin kadrosuna dahil olan usta oyuncu Kazım Akşar, bu yılın en çok konuşulacak isimlerinden biri olacak.  Akşar, dizide yılın en kötüsü olmaya aday “Zengin İş Adamı  Sencer”e hayat verecek.

Sencer, hırsı ve yaptığı kötülüklerle  eşi Asu (Hatice Aslan)  ve Asu’nun kızı  kaynak işçisi Nehir (Yağmur Tanrısevsin) başta olmak üzere herkesin  hayatını altüst edecek.

“İZLEYİCİ, SENCER’DEN NEFRET EDECEK!”

Yeni rolü için şimdiye kadar canlandırdığım en kötü karakter diyen usta oyuncu “ Sencer, canlandırılabilecek en kötü karakterlerden biri. Ama sadece “kötü” diye de tanımlayamayacağımız, çok yönlü ve derin bir karakter.  Bir oyuncu için çok heyecan verici bir rol olsa da, eminim benim gibi izleyici de ondan nefret edecektir.” dedi.

KAZIM AKŞAR KİMDİR?

23 Ağustos 1953 yılında Balıkesir burhaniye'de doğdu. 1970 yılında radyoda Çocuk Saatine girdi. Radyoda, Arkası Yarın, Mikrofonda Tiyatro da, oyuncu ve yönetmen olarak yer aldı. 1978 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro yüksek bölümünden mezun oldu. 1979 yılında Devlet Tiyatrolarında oyuncu olarak çalışmalara başladı. 

1986-1987'de İngiltere'ye Devlet tarafından gönderildi. National Theatre'da Peter Hall ile beraber; Entertaining Strangers (David Edgar), The Winter's Tale (Shakespeare), The Tempest (Shakespeare) ve Cymbeline (Shakespeare) oyunlarynda yardımcı olarak çalıştı. 1988 yılında Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümünde, 4 yıllık eğitmenlik yaptı. 

ODTÜ ve Kadir Has Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalıştı. Dialog Anlatım İletişim okulunda eğitmenlik yapmaya devam etmektedir. Akşar Devlet Tiyatroları dışında Tiyatro İstanbul, Tiyatro Ayna gibi özel tiyatrolarda oyunculuk ve yönetmenlik yapmıştır.

Yer Aldığı Diziler

Küçük Hanımefendi : Özer Kızıltan - 2011
Arka Sokaklar : Orhan Oğuz - 2010
Rüzgar : Nihat Durak - 2008
Gemilerde Talim Var : Ümit Efekan - 2007
Kurtlar Vadisi : Serdar Akar - 2005
Adı aşk Olsun : Cem Sürücü - 2004
Kadın İsterse : Yüksel Aksu - 2004
Köstebek : Nihat Durak - 1999
Kara Melek : Uğur Erkır\Türkan Derya - 1999
Örümcek : Zeynep Tor - 1998
İstanbul 24 Saat : Adnan Azar - 1996
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]