Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kiralık Aşk Dizisinde Romantik Dakikalar (Kiralık Aşk 14. Bölüm 18 Eylül 2015)

Kiralık Aşk Dizisinde Romantik Dakikalar (Kiralık Aşk 14. Bölüm 18 Eylül 2015),Kiralık Aşk 14. Bölüm yeni son fragmanı izle,Kiralık Aşk 14. Bölüm özeti

Kiralık Aşk 14. bölüm yeni fragmanda romantik dakikalar- İzle


Star Tv'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 14. bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Cuma akşamları herkesi ekran başına toplayan dizide Ömer ve Defne arasında romantik dakikalar bitmiyor. Bu işin sonu nereye varacak?


13. Bölümüyle ekrana gelen dizide; Defne ve Ömer ilk kez yalnız kaldı ve birbirlerine karşı hislerini açıkca ifade etti. İzleyicilerin haftalardır merakla beklediği an gerçekleşti ve dizinin final sahnesi ikilinin yakınlaşma  ile son buldu. 
Kiralık Aşk; Tüm kişilerde yüzde 11,29 reyting, yüzde 34,5 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 10,2 reyting ve yüzde 32,55 izlenme payı ile bu hafta da Cuma akşamının  en çok izlenen dizisi oldu.
Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 10,78 reyting ve yüzde 32,48 izlenme payı ile de zirveye yerleşti.
Defne ve Ömer arasında yaşananların aşka dönüşmesi Neriman'ı mutlu eder. Defne ve Ömer aşk sarhoşu... Ofistekilerin de ikilinin arasındakilerden şüphelenmesi ortalığı karıştırıyor. Kiralık Aşk 14. bölüm ile 18 Eylül Cuma günü saat 20.00'de Star Tv'de..

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Şirket gezisi tüm hızıyla devam ediyor. Kalabalığın içinde, her fırsatta birbirine bakan iki çift göz… Ömer’le Defne… Ah bir baş başa kalabilseler… Birbirlerine söyleyecekleri o kadar çok şey var ki… Ancak başta Sinan olmak üzere diğer herkes durumu zorlaştıracak anlaşılan. Yaşadıkları onca şeyden sonra birbirlerine karşı açık olmaya karar veren ikili, bu geziyi bir aksilik olmadan atlatabilecek mi acaba?
Yasemin kıskançlık krizlerinde! İsmail ise oralı değil. Gezinin keyfini sonuna kadar çıkaran İsmail, Yasemin’in gerginliğinden nasibini alacak mı?
Sinan’la Defne’den şüphelenen Neriman ve Koray, ikisine de haddini bildirmek için evden fırlayacak.  Ancak şirketin kaldığı otele gitmek ikisi için o kadar da kolay olmayacak. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]