Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kiralık Aşk’ta LA POUDRE rüzgarı

Kiralık Aşk kıyafetleri,Kiralık Aşk elçin sangu kıyafetleri hangi firmadan

Kiralık Aşk’ta LA POUDRE rüzgarı…

Kendine güvenen, sınır tanımayan romantik kadınların adresi LA POUDRE, bugün (28 Ağustos 2015) Star TV’de yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde Elçin Sangu üzerinde yine renk katmaya devam ediyor.
Gizem Kodaman’ın yarattığı, zarafet ve sadeliğin kaliteli tek bir çatı altında toplandığı LA POUDRE’un sonbahar-kış sezonundaki özgür ve romantik tasarımları beğeniyle izlenen Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncusu Elçin Sangu ile bu bölümünde de izleyici ile buluşuyor.
Özgün, masum ve zarif tasarımlar…
Şehir yaşamında farklılaşma peşinde koşanların kadınların adresi LA POUDRE, detaylarda şıklığı yakalayacağınız, en fazla beş adet üretilen ürünleri ve her hafta yeni tasarımlarla çeşitlenen mağazasında sunulan alternatiflerle benzersiz olmak artık mümkün.
Markaların vazgeçilmez fotoğraf ustası, Tamer Yılmaz’ın objektifinden görücüyle çıkan LA POUDRE, Boho kadınını yeniden tanımladığı sonbahar-kış sezonunda uzun vintage havalı art-déco elbiseler, modern tulumlar, balon etekler, organze vi şifon gömleklerin yanı sıra transparan bluz ve pantolonlar da dikkatleri üzerine çekiyor.
Spor şık “simple chic” rafine koleksiyonu ile krem, altın, pudra renklerinin yanı sıra beyaz, gri, siyah tonların da ön plana çıktığı koleksiyon mağazalarda moda severleri bekliyor.

LA POUDRE Mağazaları
Bağdat Caddesi
Bağdat Caddesi Şubesi: Kazım Özalp Sk. 36/D Şaşkınbakkal
Tel: (0216) 363 84 60 
Nişantaşı
Nişantaşı Şubesi: Ihlamur Yolu Sk. 10/B Teşvikiye
Tel: (0212) 231 49 09
Hakkında
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler okurken tüm merakını insan ve sosyoloji üzerine yoğunlaştıran Gizem Kodaman’ın hikayesi, moda tutkusundan vazgeçemediğini anlayınca tüm eğitimini arkasına siper eden bir kadının cesaret öyküsü. Üniversite sonrası moda alanında eğitim programlarına katılmaya başlayan Gizem Kodaman; ilk mağazacılık deneyimine Türkiye’de birçok ilklere imza atmış konsept mağaza kültürü öncülerinden Yargıcı Mağazaları’nda satın alma departmanında yıllanarak başlıyor.
İlk mağazasını 2010 yıllında açan Gizem Kodaman, Fransızca’da pudra anlamına gelen romantik, naif, zarif, seçkin kadın markasında moda ve perakende sektöründe edindiği deneyim ve birikimleri buluşturuyor.
La Poudre, romantik ve geçmişin çizgileriyle yarattığı hayalleri, modern çizgi ve parlak aksesuarlarla tamamlıyor. Özel gün kıyafetlerinin yanı sıra modern ve günlük sade giyim ile çocuk giyimi ve aksesuarları bugün La Poudre mağazalarında yerini alıyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]