Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça 32. bölümü ile bu akşam yeni sezona başlıyor

Paramparça 32. bölüm özeti izle,Paramparça 32. bölüm neler olacak,Paramparça 32. bölüm 14 eylül 2015 yeni sezon izle

Paramparça 32. bölümü ile bu akşam yeni sezona başlıyor - İzle
Geçtiğimiz sezona damga vuran Paramparça dizisi yeni sezona hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. 32. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek olan Paramparça dizisi bu akşam Star Tv'de başlıyor. Nefes kesen fragmanları ile merakla beklenen Paramparça yeni bölümü için heyecan dorukta...
Paramparça yeni bölümleriyle yeni sezonda da reytignleri alt üst etmeye hazırlanıyor. Nefes kesen bir finalle ekrana ara veren Paramparça 32. bölümüyle bu akşam kaldığı yerden devam edecek. Peki, Barış Falay'ın da dahil olduğu Paramparça yeni sezon ilk bölümünde neler yaşanacak?
Ekrarların sevilen dizisi Paramparça yeni bölümü için heyecanlı ve sabırsız bekleyiş devam ediyor. Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya'nın başrollerini paylaştığı Paramparça yeni sezon fragmanları iddialı sahnelerin sinyalini vermişti. Geçtiğimiz sezonun reyting rekortmeni dizilerinden olan ve farklı konusuyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başatan dizinin 32. bölümünde Patlama sesi, tekerlekli sandalyesinden Boğaz'ın serin sularına düşen Hazal'ın çığlığına karışacak. Peki, Haza kurtarılabilecek mi? Pek çok soru işaretinin yanıt bulacağı Paramparça'nın 32. bölümü bu akşam saat 20.00'de Star Tv'de!

PARAMPARÇA 32. BÖLÜM ÖZETİ

Paramparça yeni sezon ilk bölümünde; Barış Falay'ın canlandırdığı Harun'un hikayesi, tüm taşları yerinden oynatırken, Gülseren ve Cihan'ın imkansız aşkları artık engel tanımayacak. Herkesin hayatını bir kez daha altüst edecek gelişmelerin yaşanacağı Paramparça yeni sezonunda iki ailenin kaderi, yeniden ve bu kez hiç umulmadık dinamiklerle birbirine bağlanacak. Yalıda büyük huzursuzluklar yaşanırken, garajda patlayan bomba, bundan sonra yaşanacak çok daha büyük sorunların habercisidir. Patlama sesi, tekerlekli sandalyesinden Boğaz'ın serin sularına düşen Hazal'ın çığlığına karışır. Kurulan tuzak sonucu nezarethanede olan Ozan'dan da haber alamayan Cihan, kendisinin ve ailesinin büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu anlar. Dilara, Gülseren'in yalıdan gitmesini isterken, Cihan, sevdiği kadın Gülseren'i tehlikenin içine atmamaya kararlıdır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]