Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Sungurlar Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak - Sungurlar 35. Bölüm Fragmanı İzle

Sungurlar Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak - Sungurlar 35. Bölüm Fragmanı İzle,Sungurlar 35. yeni sezon fragmanı izle 3 ekim 2015,Sungurlar dizisi yeni sezon tarihi ne zaman ,Sungurlar ne zaman başlıyor yeni sezon

Sungurlar 35. bölüm ne zaman yayınlanacak-izle

Samanyolu TV'nin ilgiyle takip eidilen dizisi Sungurlar 35. bölüm yeni sezon fragmanını yayınladı. Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Sungurlar'ın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak merak konusu. 
Her bölümünde izleyicilerine ayrı bir heyecan yaşatan ve Türkiye’nin en çok izlenen aksiyon dizilerinden olan Sungurlar, 34. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Yeni sezon hazırlıkları yapan Sungurlar'dan 35. bölüm fragmanı geldi. Yeni sezon bölümleri ne zaman başlayacak henüz netleşmeyen dizide neler olacak herkes merak ediyor. İşte yeni bölüm fragmanı..

SEZON FİNALİNDE YAŞANANLAR..
Katledilmek üzere olan bir grup Türkmen’i kurtarmak için Suriye’ye giden Sungurlar, ezeli düşmanları Kasım tarafından hazırlanmış bir tuzağın içine düşer. Kasım’ın planları istendiği gibi gitmez ve Sungurlar tarafından yakalanır. 
Türkiye’ye getirilen Kasım, gazeteciler önünde kendisini hapishaneden kurtarana büyük bir para ödülü vereceğini söyler. Bu haberin duyulması bölgedeki terör gruplarını harekete geçirir. Gerekli tedbirlerin alınmasına rağmen üst üste saldırılar yaşanır. 
Diğer bir yanda Serdar ve Naza’nın düğün hazırlıkları başlar. Ancak ortaya çıkan bir helikopter bütün planları altüst eder. 
Yapımcı : Salih Asan
Yönetmen:  Engin Koç
Senaryo: Samim Utku 
Oyuncular : 
Mert Kılıç (Serdar Yüzbaşı)Bora Karakul (Doktor)Merve Anlağan (Meryem)Mehmet Küçük (Ferman)Onur Emre Teber (Fedai)Yıldız Güngör (Gülsüm) Emre Taşkıran (Yusuf)Zeki Gürdal K.Oğlu (Topal)Aydın Koç (Şahmar)Yılmaz Şerif (Ahmet)
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]