Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yaz'ın Öyküsü Neden Bitti - Yaz'ın Öyküsü Neden Final Yaptı

Yaz'ın Öyküsü Neden Bitti - Yaz'ın Öyküsü Neden Final Yaptı,Yaz'ın Öyküsü dizisi niye yok,Yaz'ın Öyküsü bitti mi neden yayınlanmıyor,Yaz'ın Öyküsü dizisi bitecek mi ne zaman final yapıyor

Yaz'ın Öyküsü ne zaman final yapıyor?

Yetimhanede yetişen Yaz'ın annesi ve babasını bulduktan sonra bir anda değişen hayatını ekrana taşıyan ve farklı senaryosuyla dikkat çeken Yaz'ın Öyküsü için final kararı alındı. Peki Yaz'ın Öyküsü ne zaman final yapıyor?

Yaz'ın Öyküsü 12. bölümü ile 20 Eylül Pazar akşamı Kanal D ekranlarındaydı. Erken final kararı alan Yaz'ın Öyküsü'nün ekrana gelen son bölümünde babasının Doğu Aladağ olduğunu öğrenen Ekim, ortalığı birbirine kattı.

Başrollerini Vildan Atasever ve Tansel Öngel'in paylaştığı, Pazar akşamları ekranlara gelen Yaz'ın Öyküsü dizisi 13. bölümde final yaparak bitecek. Yazın Öyküsü ilk ekrana geldiği haftalarda Fox tv'nin yaz dizisi olan Sen Benimsin'i de geride bırakarak reytinglerde ilk sırada yer almayı başarmıştı.

Ancak son haftalarda Yaz'ın Öyküsü dizisi, yeni sezonu açan Küçük Gelin ile Fox TV'deki Sen Benimsin dizilerinin ardından 3. olmaya başladı. Kanal D yönetiminin, yeni sezonda başlayacak iddialı dizilerle birlikte reytinglerde düşüş yaşayacağı tahmin ettiği Yaz'ın Öyküsü için erken final kararı alındı.
YAZIN ÖYKÜSÜ SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
Yaz'ın Öyküsü 12. Bölüm'de; Yaz, Ferhat'ın ölümünü araştırmaya devam ediyor ve Ekim hakkındaki gerçekler ortaya çıkıyor!
Yaz ve Caner’in Ekim hakkındaki şüpheleri giderek kuvvetlenir. Aynı şekilde Mert’in de kafasında bazı soru işaretleri olsa da Ekim’in yaptığı duygu sömürülerine kanar. Aralarında geçen tartışma sonucunda Mert, Ekim’e kardeşi olduğunu söyler. Babasının Doğu Aladağ olduğunu öğrenen Ekim bu kozu kullanmak için Yaz ile son bir kez daha konuşmak ister. Ayrıca Nevra’nın da karşısına çıkan Ekim’in planları umduğu gibi gitmez. Bir türlü istediğini elde edemeyen genç kız sinsi oyunlarına bir yenisini daha ekler. Ancak bu sefer Mert’e karşı çok büyük bir hata yapar.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]