Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

6 Ekim 2015 Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV Ekranlarında İzle

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 6 Ekim 2015 Atv Ekranlarında İzle,Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. bölüm 5 ekim 2015 izle ,Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm 6 ekim 2015

Atv ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yepyeni bir bölümle ekranlara gelmeye devam ediyor. Aksiyon dozu yüksek sahneleriyle kısa sürede ilgi odağı olmayı başaran dizinin 5. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde yine olayların ardı arkası kesilmiyor.


Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. bölüm fragmanıyla dizi severleri heyecanlandırdı. Ekranlara yeni bir soluk getiren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. bölüm fragmanına Hızır'ın boğulma sahnesi damga vurdu. Yayınlandığı günden bu yana her hafta büyük bir merakla beklenen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Hızır'ın hayatı tehlikede!Yeraltı dünyasının ünlü ismi Hızır'ın hikayesini çarpıcı bir şekilde ekrana taşıyan dizinin bu haftaki bölümünde hapse giren Çakırbeyli'ye koğuşta da rahat yok: Önce koğuşu değiştiriliyor, ardından ölümle burun buruna geliyor.

Oktay Kaynarca'nın, 'Hızır' adlı bir mafya babasını, Deniz Çakır'ın ise 'Hızır'ın eşi 'Meryem'i canlandırdığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle 6 Ekim Salı akşamı saat 20.00'de Atv'de!

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 5. BÖLÜM ÖZETİ

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde; Nevzat Çankırı'nın ölümünden sorumlu olmakla suçlanıp hapishaneye düşen Hızır Çakırbeyli ve ailesini daha zor günler beklemektedir. Çok sevdiği ve saydığı Şahin Ağa ile aynı koğuşta kalan Çakırbeyli'yi yalnız bırakarak ortadan kaldırmak isteyen düşmanları yeni bir hamle yapar. Masanın kararlını hiçe sayıp baş kaldırdığı için cezalandırIan Hızır, cezaevinde de Ünal Kaplan'ın komplolarıyla uğraşmak zorunda kalır. Hızır'ın koğuşunun değiştirildiğini öğrenen Meryem ve çocukları ise panik haldedir. Cezavinde zor günler geçiren Çakırbeyli, Nazlı'nın bebeğini kaybettiğini söylemesiyle büyük bir yıkıntı daha yaşar.

KONUSU: 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeraltı dünyasının ünlü ismi Hızır'ın davasını ve aşkını anlatıyor. Hızır Çakırbeyli, sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz, sevilmeyi de pek sever. Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin. Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakâr bir babadır. Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet "bazı" gayrımeşru faaliyetleri kontrol etmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir. Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkûmiyettir. Devletin, Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaat ettiğini farkeden büyük patron Ünal Kaplan, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]