Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kiralık Aşk 16. Bölüm fragmanı 9 Ekim 2015 - İzle

Kiralık Aşk 16. Bölüm fragmanı 9 Ekim 2015,Kiralık Aşk 16. Bölüm 9 ekim 2015 fragmanını izle,Kiralık Aşk 16. Yeni Bölüm fragmanını izle 9 ekim 2015

Kiralık Aşk 16. yeni bölüm fragmanı nefes kesti - İzle


Ekranların fenomen dizisi Kiralık Aşk yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanırken merakla beklenen fragman izleyiciyle buluştu. Heyecanın dorukta olduğu Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümünde neler olacak?


Star ekranlarının renkli dizisi Kiralık Aşk  dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Cuma akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Kiralık Aşk 16. yeni bölüm fragmanı nefes kesti. Peki Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Eski Türk filmi tadındaki senaryosu, dinamik kadrosu ve eğlenceli sahneleriyle ilgi odağı olmayı başaran Kiralık Aşk dizisinde Defne her şeyi anlatmaya karar verdi! Neriman’ın oyunundan ancak böyle sıyrılabilir.    Defne, Ömer’in peşinde. Eninde sonunda kendisini dinlemeye ikna edecek.  Bu arada Deniz geliyor. Hem de gümbür gümbür! Büyük bir savaş başlayacak! Sinan’ın, Yasemin’in, Necmi’nin ve en önemlisi Defne’nin  tarafını seçmesi lazım.

Sude ise gelişiyle bütün dinamikleri alt üst ediyor. Arkasında sırlarla, sorulacak hesaplarla çıkıp geliyor. İsmail’in Yasemin’le ilişkisi, şok bir gelişmeyle birden bire yön değiştiriyor. Yasemin, İsmail’i çok ama çok şaşırtıyor. Defne  Ömer’siz, Ömer Defne’siz yapamıyor.

KİRALIK AŞK BAŞROL OYUNCULARI

ELÇİN SANGU KİMDİR?


Son dönemin en çok konuşulan ismi Elçin Sangu, 13 Ağustos 1985'te İstanbul'da doğmuştur. Mersin Üniversitesi Opera bölümünden mezun olan güzel oyuncu, 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni kazanmış, eğitimine burada devam etmiştir. Elçin Sangu, adını ilk kez 2010 yılındaki "Öyle Bir Geçer Zaman ki" adlı dizisindeki 'Jale' karakteriyle duyurmuştur. Birçok projede bulunan Elçin Sangu için kırılma noktası, 'Kurt Seyit ve Şura' dizisi olmuştur. 'Güzide' karakterini canlandıran oyuncu, performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?

1987 tarihinde doğan Barış Arduç, Ekol Drama'da oyunculuk eğitimi almıştır. Yüzme, dalgıçlık ve futbol sporlarıyla uğraşan yakışıklı oyuncu, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet karakteriyle adını duyuran Barış Arduç; Pis Yedili, Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Deliha adlı ilk sinema filminde rol alan Barış Arduç, asıl çıkışını Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Ömer karakteriyle yakalamıştır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]