Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak İster'den Neden Ayrıldı

Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak İster'den Neden Ayrıldı,Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak İster ayrıldı mı,kim milyoner olmak ister selçuk yöntem neden ayrıldı 


Kim Milyoner Olmak İster yarışma ekibi istifa etti. Yarışmanın yayın hayatına geçtiği günden bugüne yönetimde olan Meltem Kayalı ise talihsiz bir kazanın ardından ekranlara veda eden Kenan Işık’tan sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını söyledi.


Meltem Kayalı yönetiminde, dört yıldır atv’de yayınlanan
‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışma programının ekibi ayrılık kararı aldı. 2000 yılından bu yana ekranlarda olan ve Kenan Işık’ın sunuculuğu ile bir fenomen haline gelen bu ünlü yarışma programı, Işık’ın talihsiz kazasının ardından Selçuk Yöntem ile yoluna devam ediyordu.

Program yayından kaldırılacak mı?
Meltem Kayalı’nın ekibinin ardından programa atv kendi ekibiyle devam edecek. İşte Kayalı’nın konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklama: "Dört yıldır büyük bir özenle sürdürmekte olduğum 'Kim Milyoner Olmak İster' programının yapımcılığından ben ve ekibim aynı titizlikle devam edemeyeceğimizi anladığımız için ayrılmış bulunmaktayız.

Ekip olarak Kenan Işık'ın yaşadığı rahatsızlıktan dolayı çok zor günler geçirdik. Hep onun bir gün döneceği umuduyla programı devam ettirdik. Ve çok sevdiğimiz Selçuk Yöntem'le bu dönemi geçirmek bizi çok mutlu etti.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]