Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

20 Aralık 2015 Güneri Cıvaoğlu ile Şeffaf Oda tv8 Ekranlarında

20 Aralık 2015 Güneri Cıvaoğlu ile Şeffaf Oda tv8 Ekranlarında,tv8 Güneri Cıvaoğlu ile Şeffaf Oda 20 aralık 2015 konukları izle,Güneri Cıvaoğlu ile Şeffaf Oda 20.12.2015  yeni bölüm izle

Ekranların en beğenilen kültür-sanat programı Şeffaf Oda’nın konukları başarılı sanatçı Gökhan Tepe, 4N 1K kitabının yazarı Büşra Yılmaz ve moda tasarımcısı Nur Karaata ..

Şeffaf Oda yine dopdolu…


Ekranların en beğenilen kültür-sanat programı Şeffaf Oda’nın konukları başarılı sanatçı Gökhan Tepe, 4N 1K kitabının yazarı Büşra Yılmaz ve moda tasarımcısı Nur Karaata.

3 başarılı isim... 

Gökhan Tepe 19 yıllık sanat yolculuğunu anlatıyor? Şarkı yapmaya ne zaman başladı? İlk albümünü ne zaman çıkarttı?25 yayınevinden teklif alan kitabı 100 binin üzerinde satan 4N 1K adlı kitabı nasıl ortaya çıktı?TÜYAP kitap fuarında 7 bin kişiye nasıl imza verdi?Düzce’de Sosyal Hizmet öğrencisi olan Büşra Yılmaz’ın kitabı sinema filmi olacak mı?Sanal alemin kraliçesi olarak bilinen Nur Karaata’nın en büyük hayali ne?Rusya, İngiltere ve Fransa’ya satışlarının yanı sıra Suudi Arabistan’da prensesler de onun mayo tasarımlarını tercih ediyor.

Keyifli sohbet ve en güzel Gökhan Tepe şarkıları Güneri Cıvaoğlu ile Şeffaf Oda’da…

Bir Pazar klasiği Şeffaf Oda TV8’de…

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]