Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

2016 Star Tv'de Başlayacak Olan Yeni Diziler "Gecenin Kraliçesi" ve "Göç Zamanı"

2016 Star Tv'de Başlayacak Olan Yeni Diziler "Gecenin Kraliçesi" "Göç Zamanı",star tv nin yeni dizileri saat kaçta hangi gün,star tv 2016 yeni başlayacak diziler 

Dizi Rehberi - ÖZEL HABER ; Yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde sizler için dizirehberi.org/net ailesi olarak yeni yılda başlayacak olan dizilerin isimlerini hangi kanalda ve dizilerin konuları hakkında bilgi vereceğiz.

Yeni yılda birbirinden iddalı diziler ;

Star Tv ; ekranlarında başlayacak olan en iddalı dizi ; Murat Yıldırım ve Meryem Uzerli başrollerini paylaşacağı Gecenin Kraliçesi dizisi Ocak ayında Star Tv ekranlarında olacak.


Gecenin Kraliçesi


Gecenin Kraliçesi, tüm güzelliğini bir geceye sığdıran, efsaneye göre yalnızca şanslı insanların görebildiği nadide bir çiçektir… 


 “Bir gecede solacak olsam da, o aşkı yaşamak için her şeye razıyım.” 
Böyle bir gecede başlar Selin ve Kartal’ın hikayesi...

Selin, Güney Fransa’nın Grasse şehrinde yıllardır aşkın kokusunu aramaktadır, bu sihirli uğraş Kartal’ın ona ilk gördüğü anda aşık olmasını sağlar.

Kartal ve Selin bir gecede solacak olsa da onları buluşturan aşkı yaşamaya razı gelirler. Fransa’da başlayan aşk hikayesi Karadeniz’e oradan da İstanbul’a savrulur…

Gecenin Kraliçesi” Ocak 2016’da Star ekranlarında olacak.

Ayrıca Ocak ayında yeni başlayacak olan bir dizi ise ; Göç Zamanı Dizisi; Göç Zamanı Dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu dizirehberi.org aracılığıyla sizlerle ;

Göç ZamanıGüçlü bir kadının ‘GÖÇ ZAMANI’
Star’da yakında ekrana gelecek, yapımcılığını Limon Film / Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Veli Çelik’in üstlendiği,  başrollerinde Vahide Perçin, Talat Bulut ve Tilbe Saran’ın yer aldığı “Göç Zamanı” yılın en iddialı yapımları arasında gösteriliyor.


Güçlü bir kadın hikayesini konusu ;dizide Vahide Perçin, Cennet rolüyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanırken, Yılmaz karakterine ise Talat Bulut can veriyor. Deneyimli oyuncu kadrosu, başarılı senaryosu ve rejisiyle titiz bir çalışmanın ürünü olan dizi, yakında Star ekranlarında yayına girecek.

Çekimleri Mardin'de başlayan, Adana ve İstanbul'da devam eden Göç Zamanı’nda,  zengin doğa ve kent görüntülerini barındıran sahneler,  usta yönetmen Veli Çelik’in yorumuyla ve Makedonyalı görüntü yönetmeni Dimo Popov'un katkılarıyla  ekranlara gelecek.  Son teknoloji ile çekilen dizi, 90’a yakın set çalışanı  ve kimi zaman 6 kameraya kadar çıkan çekim tekniğiyle fark yaratacak bir görsel zenginliğe sahip. 

Dizinin kostümleri ünlü moda tasarımcısı Bahar Korçan tarafından hazırlanırken, mekanlarda kullanılan grafitilere Turbo (Tunç Dindaş) imzasını koyuyor. 

VAHİDE PERÇİN ROLÜ İÇİN DERS ALDI

Deneyimli oyuncu Vahide Perçin, Mardin'de gerçekleşen çekimlere titiz bir çalışma süreciyle hazırlandı.

Göç Zamanı adlı dizide canlandıracağı Cennet karakteri için altı ay halı dokuma dersi alan ünlü oyuncu, çekimler öncesinde dokuma işçiliğinin inceliklerini öğrendi ve çekimler esnasında gerçekten halı dokudu.

Çekimleri Mardin, Adana ve İstanbul'da süren dizide Perçin, törelere ve erkek egemen bir dünyanın baskılarına yıllarca göğüs germiş, güçlü bir kadını canlandırıyor. Dizi, çocuklarıyla beraber hayata tutunmaya çalışan bir kadının hikayesini konu alıyor.

Uğruna savaşamadığın hiçbir şey senin değildir, adın bile…
Göç zamanı, bir annenin, zulümden kaçırdığı çocuklarını bilmeden bir cehenneme sokuşunun;  gözlerinin önünde her birinin dağılıp gidişinin;  onlara sahip çıkmak için çırpınışının öyküsünü anlatıyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]