Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

25 Aralık 2015 Kiralık Aşk 27. Bölüm Fragmanı İzle

25 Aralık 2015 Kiralık Aşk 27. Bölüm Fragmanı İzle ,Kiralık Aşk 27. Yeni Bölüm Fragmanı,kiralık aşk 27. bölüm özeti 25.12.2015


Ekranların romantik komedi tadındaki dizisi Kiralık Aşk'ın 27. yeni bölüm fragmanı izleyicilerinin nefeslerini kesti. Heyecanla beklenen Kiralık Aşk dizisi yeni bölümü ile bu hafta yine kaldığı yerden devam edecek. Dizinin son bölümünde, Ömer, Defne ile girdiği tasarım yarışını kazanmıştı. Kiralık Aşk dizisinin bu haftaki yeni bölümünde neler olacağı dizirehberi.org ayrıcalığıyla sizlerle olacak.


Star Tv'de  izlenme rekorları kıran  Kiralık Aşk dizisi 27. yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent ülgen ve Nergis Kumbasar'ın kadrosunda yer aldığı Kiralık Aşk yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. 


Kiralık Aşk 27. Bölüm Fragmanı 1  KİRALIK AŞK SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kiralık Aşk son bölümünde Ömer'in tekrar çizmeye başlamasıyla iki şirket arasındaki rekabet kızıştı! Başındaki Kiralık Aşk belasından kurtulmak isteyen Defne, Neriman'la görüşme kararı aldı! Yasemin ve Sinan, kılıçları çekti! Sude, tarafıyla yine çok şaşırttı. Ömer'in ise tüm dengeleri sarsacak yeni bir planı vardı. Bu plan ile birlikte Defne ve Ömer arasında sürpriz gelişmeler yaşandı. Gizlice Ömer'in odasını karıştıran Defne'nin Ömer tarafından yakalanması ise ikili arasında yaşanacak yeni bir ateşi tetikledi. Ömer'in Defne'den isteği şey neydi? Defne, Neriman'a ne teklif etti? Neriman, Defne'nin teklifini kabul etti mi? Tüm bu soru işaretler Kiralık Aşk son bölümünde yanıt buldu.

BİRİNCİLİK YİNE KİRALIK AŞK'TA

Yayına başladığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran ve birinciliği kimselere bırakmayan Kiralık Aşk, geçtiğimiz hafta ilk sırayı Karagül dizisine kaptırmıştı. Bu hafta 26. bölümüyle ekrana gelen Kiralık Aşk yeniden 1. sıraya oturdu. Kiralık Aşk; A/B Sosyo Ekonomik Statü'de de yüzde 8,36 rey ting ve yüzde 21,43 izlenme payı ile bu hafta da Cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu..
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]