Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

28 Aralık 2015 Paramparça 47. Bölüm Fragmanı İzle

28 Aralık 2015 Paramparça 47. Bölüm Fragmanı İzle, Paramparça 47. yeni Bölüm fragmanı, Paramparça 47. Bölüm özeti


Paramparça 47. bölüm yeni fragmanı yayınlandı! Star TV'nin heyecan dolu dizisi Paramparça son bölümde işler iyice karıştı. Bu akşam ekrana gelen bölümde Dilara, Harun'un gerçek yüzünü öğrendi. Cihan ve Harun yüzleşti. 
Dengelerin değiştiği Paramparça'da neler oldu? Yeni fragmanda ise Cihan Dilara'nın Harun'dan hamile olduğunu öğreniyor. Paramparça 47. bölüm yeni bölüm fragmanı ve son bölümle ilgili ayrıntılar dizirehberi.org aracılığıyla sizlerle.
dizirehberi.org

YENİ FRAGMANDA İŞLER İYİCE KARIŞIYOR

"Düşmanın tarafından kandırılıp sevilmediğim için mutlu musun Cihan" diyen Dilara, Harun hakkındaki bütün gerçeği öğrenmesiyle şok oluyor. Ozan'ın ise başı dertte. Özhan'ı Gülseren'in evinde yakalayan Cihan sinirleniyor ve Özkan'a "bu eve gelemezsin" diyerek tepki gösteriyor. Gülseren ise "ne demek gelemezsin, ne biçim konuşuyorsun" diyerek Cihan'a sert bir tepki veriyor. Yeni fragmanda Dilara'yı çok üzgün bir şekilde elinde valiz bambaşka bir yere giderken görüyoruz. "Baba annemin sesi çok kötü geliyordu, veda eder gibi konuşuyordu" diyen Ozan haklı mı? Dilara kendine zarar mı verecek yoksa herkesten kaçacak mı? Cihan ise sonunda Dilara'nın Harun'dan hamile olduğunu öğreniyor. Yeni bölüm yine birbirinden sürpriz gelişmeler ve heyecan dozu giderek artan bir bölümle ekrana gelecek. 

PARAMPARÇA'DA DİLARA'YA BÜYÜK ŞOK!

Paramparça'ya bu akşam Cihan ve Harun'un yüzleşmesi diziye damga vurdu. Harun'a "ailemden uzak dur yoksa seni öldürürüm" diyen Cihan geçmişiyle yüzleşti. Harun kardeşi Hayal'in ölümünden Cihan'ı sorumlu tuttu. Harun senin yüzünden intihar etti diye Harun haklı mıydı? Hayal intihar mı etti yoksa kaza sonucu mu ölmüştü? Bu sorunun yanıtı ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacak. Gülseren ise Hazal'ı evden kovdu. Hazal ise her zamanki duygu sömürüsüyle Cihan'ı ikna etmeyi başardı. "Beni korumanı istiyorum" diyen Candan, sonunda pes etti ve Cihan'a Harun'la ilgili bütün bilgileri teslim etti. Cihan ise soluğu Dilara'nın yanında aldı ve Harun'un Candan'la beraber çekilmiş fotoğraflarını gösterdi. Ve Dilara nihayet Harun'la ilgili bütün gerçeği öğrendi.

Peki Paramparça Dizisi Son Bölümde Neler Oldu 

dizirehberi.rg
DİLARA HAMİLE, CANDAN ŞOKTA
Hamile olduğunu öğrenen Dilara, bebeğini doğurup doğurmamakla ilgili endişelerini açmak için en yanlış kişi olan Candan’ı seçer. Dilara’nın hamileliği ile şoka giren Candan, Harun ile Dilara’nın evleneceklerini anlayınca Cihan ile işbirliği yapmaya karar verir. 

“KARDEŞİMİN KATİLİSİN!”
Dilara’nın düşmanı Harun ile evleneceğini öğrenen Cihan da Harun’u bitirmek için Candan’dan faydalanması gerektiğinin farkındadır. Cihan ve Harun arasındaki yüzleşmede Harun ‘kardeşinin katili’ olarak gördüğü Cihan’a kinini kusar. Dilara ise tüm gerçeklere kulağını tıkamıştır. 

HAZAL EVDEN GİDİYOR 
Cihan ile evlilik hazırlığında olan ve kendisine gelinlik seçen Gülseren, Cihan’la buluşacağı şık restoranda kendisi hakkında konuşulanlara tanık olur. Sinir içinde restoranı terk eden Gülseren evde de Hazal’ın aşağılamalarına maruz kalır. Artık Hazal ile yaşaması mümkün değildir. Gülseren’in evden kovduğu Hazal bunu yine Cansu’nun canını yakmak için bir fırsat olarak kullanır.  

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]