Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Analar ve Anneler 9. Final Bölümü ile Ekranlara Veda Edecek

Analar ve Anneler 9. Final Bölümü ,Analar ve Anneler 9. Final Bölümü özeti,Analar ve Anneler 9. Final Bölümü neler yaşanacak

Analar ve Anneler bu akşam final yapacak. ATV'nin yeni dizisi Analar ve Anneler reyting yarışında yenik düştü. Bu akşam 9. bölümü ile ekrana gelecek olan dizide neler olacak? İşte Analar ve Anneler final bölümü detayları dizirehberi.org ta..


Sinem Kobal'ın Hazar Ergüçlü ile başrolü paylaştığı "Analar ve Anneler" dizisi reyting kurbanı oldu. Ünlü oyuncunun büyük umutlarla başladığı, 80'lerde geçen dönem dizisi 9. bölümde veda edecek.
 

Ay Yapım imzalı ve kadrosunda; Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal gibi isimler yer alıyordu. 
 
Berkun Oya'nın senaristliğini, Mehmet Ada Öztekin'in yönetmenliğini üstlendiği Analar ve Anneler geçtiğimiz hafta yayınlanmadı. Analar ve Anneler 9. bölümü ile 24 Aralık Perşembe akşamı ATV ektanında izleyicisi ile buluşacak.
 
Analar ve Anneler'in final bölümünde Murat'ın Kader'de mi kalacağı, Zeliha'yla mı gideceği belli oluyor! Kader ve Mustafa'nın yıllardır kurduğu hayal gerçekleşiyor ve bir araya geliyorlar, Halil ise sevdasının bedelini ödüyor.
 
Zeliha ve Tahsin'de tüm zorluklara rağmen beraber olmak için mücadele ediyor ve karşılığını da alıyorlar. Hikayenin finalinde Komiser Ayhan Dumanlı'yı ise sürpriz bir final bekliyor!

ANALAR VE ANNELER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Zeliha ve Tahsin'in seneler süren hasretleri bitse de, aşklarının önünde bambaşka engeller vardır artık. Zeliha'nın Tahsin diye bildiği, aşık olduğu adam Kerim Tınar ismiyle, zengin bir iş adamı olarak yaşamaktadır. Dahası Sevgi ile evlenmiştir. Zeliha, Tahsin'in evlendiğini duyunca yıkılır. 
 
Tahsin karşısına çıkıp evli olduğunu söylemediği için, onu cezaevinden çıkartanın kendisi olduğunu anlatmadığı için kızgındır ona. Tahsin ise hala Zeliha'ya aşıktır. Şimdi Tahsin hem aşkını kanıtlamalı, hem de hayatına dair sakladığı tüm gerçekleri anlatmalıdır Zeliha'ya. 
 
Diğer tarafta Neriman'ın öldüğünü öğrenen Kader, Neriman'ı Halil'in öldürdüğünden şüphelenmektedir. Halil ise Ayhan'ın tehdidi üzerine iyice gerilir. Murat'ı Ayhan'a verirse, Kader'in de onu terk edeceğini bilmektedir. Halil, Kader ve Murat'la bir an önce İstanbul'dan kaçmanın yolunu ararken, Mustafa cezaevinden çıkar. Kader Halil'e İstanbul'da kalmak için direnirken, ne Mustafa'yla kavuşmasına, ne de Zeliha'nın Murat'ı bulmasına çok az zaman kaldığının farkında değildir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]