Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Aşk Yeniden 34. Bölüm Fox Tv Ekranlarında 22 Aralık 2015

Aşk Yeniden 34. Bölüm Fox Tv Ekranlarında 22 Aralık 2015,Aşk Yeniden 34. Bölüm özeti,Aşk Yeniden 34. yeni Bölüm


Fox ekranlarında yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanan Aşk Yeniden dizisi için heyecan dorukta. Merakla beklenen Aşk Yeniden dizisi 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eğlenceli ve komik sahneleriyle izleyiciyi kahkaha boğan dizi Aşk Yeniden yeni bölüm bu akşam Fox ekranlarında detaylar dizirehberi.org ta..


Ekranların merakla  beklenen dizisi aşk Yeniden yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Aşkların romantizme dönüştüğü Aşk Yeniden 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı romantik komedi dizisi Aşk Yeniden yeni bölümü ile 22 Aralık Salı akşamı saat 20:00'da Fox'ta...

Sevdiklerini, ailelerini ve tüm hayatlarını geride bırakarak Amerika’ya giden ama geri dönme kararı veren Zeynep ve Fatih’e aşk güzel bir sürpriz yapar ve onları dönüş yolunda bir araya getirir. Bir yalan uydururlar ve bu yalan hem onların hem de ailelerin hayatları baştan sona değiştirir.

AŞK YENİDEN  34. BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep ve Fatih Meryem’in Ertan’a zarar vermesini engellemek için habersizce peşlerine düşerler. Limanda hiç beklemedikleri bir şekilde Şevket’in de Vahit’le hesaplaşmakta olduğunu görürler. Şevket ve Meryem’in suçlu duruma düşmemesi için kafa kafaya verip bir plan yaparlar. Öte yandan malikânede de Mukadder ve Gülsüm, Zeynep ve Fatih’i bir araya getirebilmenin planları içindedirler.

Fatih ve Zeynep gerçekte ayrılmadıklarını herkesten saklamaya çalışıp bu uğurda planla Oyun içinde oyun çevirirken Orhan da kendi ilişkisi için bir takım planlar peşindedir. Çiftlerin birbirlerinden habersiz yaptığı planlar ister istemez bir noktada kesişir ve hepsi için romantik bir gün geçirme hayali suya düşer.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]