Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Beren Saat Muhteşem Yüzyıl Kösem ile Ekranlara Geri Dönüyor

Beren saat muhteşem yüzyıl Kösem kimi canlandıracak hangi karakteri,Beren saat Kösem ,muhteşem yüzyıl Kösem Beren saat ,muhteşem yüzyıl Kösem 7.bölüm fragmanı Beren saat

Oyuncu Beren Saat, İntikam dizisinin ardından ekranlara ara vermişti.Beren Saat Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde hangi karakteri canlandıracak merak konusu..

Muhteşem Yüzyıl-Kösem Sultan'dan gelen teklifi kabul eden Saat'in hayranları merakla güzel oyuncunun izleyici karşısına çıkacağı anı bekliyordu.

Dizinin gidişatı sebebiyle, Beren Saat'in diziye dahil olacağı tarih öne çekildi.


Saat, 24 Aralık Perşembe  akşamı yayınlanacak olan 7. bölümde ilk kez ekrana gelecek.
Ünlü oyuncunun yer aldığı fragmanlar izleyici ile buluştu. Beren Saat'in performansı göz doldurdu. 

İşte Beren Saatli Kösem Sultan fragmanlar

Muhteşem YüZyıl Kösem Son Bölümde Neler Oldu ?


6. Bölüm Özeti

Ahmed çiçek hastalığına yakalanıyor! Safiye Sultan, şehzade Mustafa’yı tahta çıkarmak için Halime ile anlaşma yapıyor! Taht hazırlığı sürerken, şehzade Mustafa da hastalığın pençesine düşüyor! Ve hanedan, eşi görülmemiş bir krizin eşiğine geliyor! Anastasia, hayatını hiçe sayıp aşkı için mücadele ediyor! Şahin Giray tahta çıkmak için gün sayarken, hanedanı kurtaracak yeni bir umut yeşeriyor! Ancak Halime, verdiği emirle son umudu da yok ediyor! İktidarını kaybetmek istemeyen Safiye, yeni taht adayını açıklıyor! Herkesi şok edecek bu isim, yeni bir savaş başlatıyor! Şehirde başlayan isyan, sarayın kapılarına dayanıyor! Anastasia, Safiye’nin gerçek yüzüne tanık oluyor! Sarayda sıkışıp kalan hanedan ölümü beklerken, Anastasia herkesin kaderini değiştirecek bir karar alıyor! 
Ahmed’in çiçek hastalığına yakalandığı anlaşılınca, Handan için tüm umutlar tükenir. Safiye Sultan ise hiç vakit kaybetmeden şehzade Mustafa’yı tahta çıkarmak için Halime ile anlaşır. Halime’nin beklediği gün nihayet gelmiştir.

Şehzade Mustafa’nın da hastalanmasıyla, hanedan yok olma tehlikesiyle karşı karşıya gelir. Safiye bu krize Fahriye’nin neden olduğunu öğrenince yıkılır. Köşeye sıkışan Safiye sürpriz bir hamle yaparak yeni taht adayını açıklar. 

Hastalık haberinin yayılmasıyla, şehir yangın yerine döner. Saray halkı ölümle burun burunadır. Bu zor sınavda, Anastasia ilk kez Safiye’nin gerçek yüzünü görür. Anastasia için kaderin iplerini eline almanın vakti gelmiştir!
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]