Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Çağatay Ulusoy Delibal Filminde söylediği şarkının adı ne? Çağatay Ulusoy Mutlu Sonsuz şarkısı Sözleri dinleÇağatay Ulusoy Delibal Filminde söylediği şarkının adı ne? Çağatay Ulusoy Mutlu Sonsuz şarkısı dinle.Çağatay Ulusoy yepyeni bir sinema filmiyle ekranlara merhaba dedi. ‘Delibal’ filmi sinamaseverde büyük ilgi uyandırdı. Çağatay Ulusoy Delibal filminde bir şarkı söyledi. Çok sevilen bu şarkının adı ne? Çağatay Ulusoy hangi şarkıya klip çekti? Delibal filmi şarkısı Çağatay Ulusoy Mutlu Sonsuz klibi ve şarkı sözleri dizirehberi.org ta

Çağatay Ulusoy yepyeni bir sinema filmiyle ekranlara merhaba dedi. ‘Delibal’ filmi sinamaseverde büyük ilgi uyandırdı. Çağatay Ulusoy Delibal filminde bir şarkı söyledi. Çok sevilen bu şarkının adı ne? Çağatay Ulusoy hangi şarkıya klip çekti? 

Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu’lu ‘Delibal’ filmi büyük heyecan yarattı.Filmin fragmanından sonra Çağatay Ulusoy'un seslendirdiği sözleri Sezen Aksu’ya, müziği Sezen Aksu ve Ozan Bayraşa’ya ait olan “Mutlu Sonsuz” şarkısının klibi yayınlandı.
Filmin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy tarafından söylenen şarkıya çekilen ve filmden aşk sahnelerinin de kullanıldığı klip, önceki gün yayınlandı.
Çağatay Ulusoy’un başrolü Leyla Lydia Tuğutlu ile paylaştığı “Delibal”, 25 Aralık’ta vizyona girecek.
Delibal için özel olarak yazılan, sözleri Sezen Aksu’ya, müziği Sezen Aksu ve Ozan Bayraşa’ya ait olan “Mutlu Sonsuz” şarkısı klip çekildi.
Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Sezen Aksu’nun bu filme özel yazdığı ´Mutlu Sonsuz´ şarkısını seslendirdi. Genç oyuncu Çağatay Ulusoy, filmin birçok sahnesinde rol gereği davul çaldı, ayrıca sözleri Sezen Aksu’ya, müziği Sezen Aksu ve Ozan Bayraşa’ya ait ´Mutlu Sonsuz´ şarkısını seslendirdi.
Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu’lu ‘Delibal’ filminde Barış ve Füsun'un masalları aratmayan büyüleyici aşk hikayesi anlatılıyor.
Romantik, Dram türünde ki ‘Delibal’ filminin yönetmenliğini Ali Bilgin yaparken oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu’ya Hüseyin Avni Danyal, Laçin Ceylan, Mustafa Avkıran, Nazan Kesal ve Toprak Sağlam gibi isimler rol alıyor.
 
Sezen Aksu - Mutlu Sonsuz Şarkı Sözleri ;
Uyu aşkım koynumda
Kaygısız mışıl mışılBana emanet gülyüzünde gülümseyen huzuHani gitmiş ya İkimiz birdenAma bitmiştik ya harbidenYine bastırırsa kapkara bulutlar Aniden.Ne olur bu evden kimse gitmesinBu hikayede hiç kimse kimseyi terketmesin
Mutlu son olmasın mutlu sonsuz olsun
Dualarım örtsün bizi hasret üşütmesinAh ölüm yalan...Ayrılık aman...
Eğer incitirse bedenini ödesin bu adam
Filmde; Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı, müzik tutkunu bir üniversite öğrencisi Barış’ın hayat tarzına özgü 11 adet dövme tasarlandı. Çağatay Ulusoy, rolü için 7,5 kilo verip bateri ve motosiklet sürüş dersleri aldı.

Çağatay Ulusoy’un başrolü Leyla Lydia Tuğutlu ile paylaştığı “Delibal”, 25 Aralık’ta vizyona girecek.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]