Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Diriliş Ertuğrul 37. Bölüm Fragmanı İzle 9 Aralık 2015

Diriliş Ertuğrul 37. Bölüm Fragmanı İzle 9 Aralık 2015 , Diriliş Ertuğrul 37. Bölüm yeni bölüm fragmanı izle ,Diriliş Ertuğrul 37. Bölüm son fragman izle


Diriliş Ertuğrul 37. bölüm fragmanında Ertuğrul tehlikede-izle


TRT 1'in rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Ertuğrul Ertokuş Bey'i öldürmekle suçlanıyor. Diriliş Ertuğrul 37. bölüm fragmanı ve ayrıntılar dizirehberi.org haberimizde.


Ertuğrul Ertokuş Bey’i kurtardıktan sonra obaya mı götürecek?

Konya’dan gelen Gümüştekin’in Ertuğrul’un ölüm fermanını getirmesi obadaki durumu daha da yükseltmiştir. Hayme Ana ve Gündoğdu başından beri Ertuğrul’u dinlemeyerek büyük bir hata yaptıklarını anlamışlardır. Hayme Ana pişman olup oğlunu ve obasını korumak için hamleler yapsa da Aytolun, Gümüştekin ve Goncagül üçlüsünün planları onun hamlelerini boşa çıkartır.Ertokuş Bey’i öldürmekle itham edilen Ertuğrul Ertokuş Bey’i kurtardıktan sonra obaya mı götürecek? 

Abdurrahman’ı gören Tangut’un planı nedir? Noyan, Rahman’ın Ertuğrul tarafından yanına yerleştirildiğini öğrenecek mi? Selcan’ın Aytolun hakkında öğrendiği büyük sır nedir? Halime kendisine ve Ertuğrul’a yardım etmesi için kime mektup gönderir? Ögeday Sungur Tekin’in Aksakallılar için casusluk yaptığını öğrenecek mi? Sungur Tekin’in yaşadığını öğrenen Hayme Ana’nın tepkisi ne olacaktır? Artuk Bey’in Korkut Bey’i hangi konuda uyaracaktır? 

Tuğtekin’in Ertuğrul ile ilgili öğrendiği sır ne olacaktır? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 37. Bölümde işte fragman ; 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]