Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Güllerin Savaşı 63. Bölüm Kanal D Ekranlarında 26 Aralık 2015

Güllerin Savaşı dizisi izleyicilerine yepyeni bir bölümle daha çıkmaya hazırlanıyor. Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Güllerin Savaşı'nda bu akşam neler olacak? İşte Güllerin Savaşı 63. bölümden detaylar dizirehberi.org ta

Güllerin Savaşı dizisi kaldığı yerden tüm heyecanıyla devam ediyor. Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Güllerin Savaşı'nda bu hafta yine heyacan doruğa çıkacak? İşte Güllerin Savaşı 63. bölümden detaylar..
 
Güllerin Savaşı 
 
63. Bölüm Özeti
 
Ömer, Mebrure'ye yapılanların peşine düşüyor!
 
Gülru öğrendiği gerçekle bıçak sırtında olduğundan habersiz, Gülfem’e saldırmaya hazırdır. Cihan’ı şüphelendirmeden sessiz ve emin adımlarla harekete geçmek için doğru zamanı bekler.
 
Cihan’ın etkisiyle Gülru konusunda rahatlayan Gülfem ise, hiç beklemediği başka bir tehditle karşı karşıya kalmanın sıkıntısı içindedir. Gülru, Gülfem’le kedinin fareyle oynadığı gibi oynarken diğer yanda Gülru’dan aldığı destekle ayakta kalan Ömer, Mebrure’nin başına gelenleri aydınlatmak üzeredir. Ömer ve Gülru arasındaki duygusal yakınlaşma Gülru’nun duvarlarını adım adım yıkar. Öte yandan Gülru için, Gülfem’e hayatının en ağır darbesini vurma zamanı gelmiştir.
 
Güllerin Savaşı 62. Bölümde neler olmuştu
 
Cihan, bildiklerini daha fazla saklayamıyor!
 
Cihan, büyük sırrı öğrenmesi ile altüst olur. Gülfem’in gerçeği bildiğinden habersiz, hem Gülru hem de Gülfem için doğru zamanda doğru adımı atmaya çalışır.
 
Ömer’in öpücüğünden sonra duygusal olarak tamamen dağılan Gülru ise, Çiçek’in doğum günü yemeğinde zor anlar yaşar. Sevgi gördükleri karşısında ne yapacağına karar veremezken, Gülru’nun attığı bir adım büyük bir patlamaya döner. Sevgi ve Gülru’nun yüzleşmesi dengeleri değiştirir.
 
Gülfem ve Tibet, arasında yükselen duygular, bir anda hiç beklenmedik bir yerde patlama noktasına gelir. Ömer’e hissettiği duyguları öfkesiyle bastırmaya kararlı olan Gülru ve onun peşini bırakmayan Ömer, hiç beklemedikleri bir trajedi ile aylar sonra ilk kez karşılıklı olarak birbirlerine sarılır. Cihan ise, bildiklerini daha fazla saklayamaz.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]