Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Güneşin Kızları 27. Bölüm Bu Akşam Kanal D Ekranlarında 21 Aralık 2015

Kanal D ekranlarının merakla beklenen dizisi Güneşin Kızları bu akşam yepyeni bir bölüm ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Heyecanın dorukta olduğu Güneşin Kızları yeni bölümünde sular durulmuyor. Günler öncesinde yayınlanan Güneşin Kızları 27. yeni bölümde Ali Ölecek mi soruları sorulurken tüm detaylar dizirehberi.org aracılığıyla haberimizde..

Kanal D'nin büyük merakla beklenen dizisi Güneşin Kızları yeni bölüm için heyecan dorukta. Güçlü kadrosu ve farklı senaryosuyla dikkat çeken Güneşin Kızları 27. yeni bölüm fragmanı yayınladı.Haluk, Ali'ya engel olamıyor. Hüzünlü bir veda yaşanacak.Süreç Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen'in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur'un kaleme aldığı; oyuncu kadrosunda, Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda'nın yer aldığı Güneşin Kızları yeni bölümü ile 21 Aralık Pazartesi akşamı saat 20:00'da Kanal D'de..


GÜNEŞİN KIZLARI 27. BÖLÜM ÖZETİ

Ali ile Haluk’un hesaplaşmasında silah patlıyor, hiçbir şey eskisi gibi olmuyor…

Ali ile Haluk’un hesaplaşmasında silah patlar. Aradan bir süre geçmiştir. Aile yeniden toparlanmaya çalışmaktadır. Gençler başlarını belaya sokar ve kurtulabilmek için eski arkadaşları Yiğit’in yardımına ihtiyaç duyarlar. Savaş’la arasında kapanmamış bir mesela olan Yiğit, Nazlı’yla görüşmek ister. Selin kaçırılır. Levent, Mertoğlu ailesinin sırrının Güneş ile ilgili olduğunu düşünür ve Zaferin peşine düşer.

Güneşin Kızları son bölümünde, Babasının Haluk olmadığı gerçeğini öğrenen Ali yıkılır. Sinirle elini cama geçiren Ali yaralanır ve Haluk tarafından hastaneye götürülür. Haluk, Levent’e oğlundan uzak durmasını söyler. Ancak Levent’in Ali’den vazgeçmeye niyeti yoktur. Ali, yanında Selin’den başka kimseyi istemez. Gençler, Ali’ye moral vermek için bir araya gelip neşeli vakit geçirirler. Bu esnada kendilerini 10 sene sonra nerede gördüklerini anlatırlar. Sadece Ali sessiz kalır. O an hiçbiri Ali’nin yapmak üzere olduğu şeyden şüphelenmez. Ali’nin ise tehlikeli bir planı vardır.

Nazlı, Savaş’ın gelecek hayalinden etkilenir. Savaş aile özlemi duymaktadır ve Nazlı, Savaş’ın bu hayalini gerçekleştirmek ister.

etiketler:Güneşin Kızları 27. Bölüm,Güneşin Kızları 27. Bölüm 21 aralık 2015 yeni bölüm ,Güneşin Kızları 27. Bölüm özeti
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]