Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Hayat Şarkısı Dizisi Ne Zaman Başlayacak - Hayat Şarkısı Hangi Gün ?

Hayat Şarkısı Dizisi Ne Zaman Başlıyor - Hayat Şarkısı Hangi Gün ,hayat şarkısı dizisi hangi Kanalda ne zaman başlayacak

Kanal D'nin yeni yılda başlayacak yeni dizisi Hayat Şarkısı hakkındaki tüm detayları dizirehberi.org olarak sizler için derledik. Birkan Sokullu ve Burcu Biricik'in başrolünde yer aldığı dizinin hikayesi oldukça ilgi çekici. Peki Hayat Şarkısı dizisi ne zaman başlayacak? Hangi Gün yayınlanacak detaylar haberimizdeki..Kanal D’nin başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya, Tayanç Ayaydın, Seray Gözler ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştıkları dizisi “Hayat Şarkısı” nın yapımını Most Production, yapımcılığını Gül Oğuz- Mustafa Oğuz, yönetmenliğini Cem Karcı ve senaryosunu Mahinur Ergun kaleme alıyor.
Aynı köyde doğup büyümüş kan kardeşler Bayram ve Salih’in aralarındaki anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocuklarını küçük yaşta nişanlamaları ve çocukların büyüyüp evlenme çağına gelene kadar farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmelerini konu alan dizinin genel hikayesi şöyle;
Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler.

İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar.
Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler.
Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir.
Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.
Hayat Şarkısı dizisinin Ocak 2016'da izleyici ile buluşması bekleniyor..

Hayat Şarkısı dizisi  tanıtım fragmanı yayınlandıHayat Şarkısı dizisi Hakkındaki tüm detayları buradan öğrenebilirsiniz TIKLAYIN
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]