Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İnadına Aşk 26. Bölüm Fox Tv Ekranlarında 24 Aralık 2015

İnadına Aşk 26. Bölüm Fox Tv Ekranlarında 24 Aralık 2015 ,İnadına Aşk 26. Bölüm özeti,İnadına Aşk 26. yeni Bölüm

Fox ekranlarının merakla beklenen dizisi İnadına Aşk 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın dorukta olduğu İnadına Aşk yeni bölümünde yine olayların ardı arkası kesilmeyecek. Nefes kesen sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen İnadına Aşk 26. yeni bölüm detayları dizirehberi.org ta


FOX'un büyük merakla beklenen dizisi İnadına Aşk 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eğlenceli konusu, genç ve dinamik isimlerin kadrosunda yer aldığı, ekranların komedi dizisi İnadına Aşk yeni bölüm için heyecan dorukta. İşte İnadına Aşk 26. yeni bölüm fragmanı...
Başrollerini Açelya Topoğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem'in paylaştığı İnadına aşk dizisi yeni bölümü ile Perşembe 20.00'de FOX'ta!

İNADINA AŞK 26. BÖLÜM ÖZETİ

Yalın, kardeşiyle annesini otele çağıran Defne'ye çok sinirlenir. Defne ise artık Yalın'ın bu hallerinden fena halde bayılmıştır. Aralarında çok büyük bir kavga çıkar. İkisi de bir daha birbirlerinin yüzünü görmemeye yemin ederler. Bakalım bu mümkün olabilecek midır? Yeşim ise, abisinin söyledikleri yüzünden şimdiye kadar yaşadığı şuursuz halden kurtulur. Annesini görünce herkesi unutmuş, bir hayalin peşine düşmüştür ama gerçek ailesini ihmal etmiştir. Şimdi bunu telafi edebilecek midir? 
Bu arada Ezgi'yle ilişkisini bitiren Deniz, Nehir'den bu dönemde kendisinin yanında olmasını ister ve onu köşke getirir. Yeşim bu durumdan hoşlanacak mıdır? Araslar'da Nehir'in dönüşü rüzgarlar estirirken, Barutçular'da yaklaşan bir fırtınadan bahsedilmektedir. Pembe Sultan Polat'ın düğüne çağrılması konusunda ısrarcıdır ama Çınar düğününü mahvedeceğine inandığı kardeşini kesinlikle istememektedir. Bakalım bu savaşı kim kazanacaktır? Kına gecesi geldiğinde, her iki aile de düğün vasıtasıyla kendi içlerindeki küsleri barıştırmanın derdine düşmüşlerdir. Peki düğün, arası bozuk iki kardeşi, birbirine gıcık olan iki kuzeni ve yıllardır ayrı olan bir anne oğulu bir araya getirebilecek midir?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]