Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İnadına Aşk Polat Kimdir - İnadına Aşk Dizisi Polat Karakteri Gerçek Adı

İnadına Aşk Polat Kimdir - İnadına Aşk Dizisi Polat Karakteri Gerçek Adı,inadına aşk Polat barutçu kimdir gerçek ismi 

İnadına aşk dizisi 27. Bölümde Yeşim ile Çınar'ın düğününe Kaptan olan Polat Gelecek mi ? İnadına Aşk dizisi çınar ile küs olan Polat karakteri düğüne gelecek mi ? İnadına Aşk dizisi son bölümde gündeme gelen Polat karakterini kim oynuyor gerçek adı ?

FOX'un büyük merakla beklenen dizisi İnadına Aşk 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eğlenceli konusu, genç ve dinamik isimlerin kadrosunda yer aldığı, ekranların komedi dizisi İnadına Aşk yeni bölüm için heyecan dorukta. İşte İnadına Aşk 26. yeni bölüm 24 Aralık 2015 Fox Tv ekranlarında.

Başrollerini Açelya Topoğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem'in paylaştığı İnadına Aşk dizisi 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen İnadına Aşk yeni bölümü ile Perşembe 20.00'de FOX'ta!
İnadına Aşk son bölümünde, Defne'nin kovulduğunu öğrenen Yeşim ve Deniz, bu sefer güçlerini Aslı ile birleştirirler ve Aslı'nın bir danışanını oyuna dahil ederek Yalın ve Defne'yi birbirlerinden habersiz olarak şehir dışındaki bir otele iş seyahatine gönderirler. Bakalım Yalın ve Defne'nin inatları bu plana da dayanabilecek midir? Çınar'ın evlilik hazırlıklarıyla imtihanı git gide ağırlaşarak devam eder. Mobilya alışverişini bir şekilde atlatır ama bakalım Pembe Sultan'ın da katıldığı bohça alışverişine dayanabilecek midir? Deniz'in anne babasının ölüm yıldönümünde onunla olamayan Ezgi bunu da sorun etmeyi başarır. Ancak Deniz'in Ezgi'yi yanında götürmemesinin bir sebebi vardır çünkü annesinin öldüğü uçurumun başında onu biri beklemektedir. Leyla iş konusunda onu oyuna getirip kendi şirketinde çalışmaya zorlayan Toprak'ın başına o şirketi yıkmaya and içer. Bakalım bunu başarabilecek midir? Adem ise Defne'den aldığı akılla Habibe'nin karşısına çıkmamaya, sevdiğine sosyal medyadan gönderdiği manilerle ulaşmaya karar verir. Sosyal medya üzerinden yapılan bu karşılıklı mani atışması, onları hiç ummadıkları bir sürprize sürükleyecektir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]