Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Asla Vazgeçmem 31. Bölüm Show Tv Ekranlarında

İşte Asla Vazgeçmem 31. Bölüm ,İşte Asla Vazgeçmem 31. Bölüm özeti,İşte Asla Vazgeçmem 31. Yeni Bölüm 


Asla Vazgeçmem dizisi izleyicilerine yepyeni bir bölümle daha geliyor. Show Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Asla Vazgeçmem'in bu akşam yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Asla Vazgeçmem 31.bölümden detaylar dizirehberi.org ta..


Asla Vazgeçmem dizisi yepyeni bölümleriyle izleyenlerini yeni heyecanlara çekmeye devam ediyor. Show Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Asla Vazgeçmem'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Asla Vazgeçmem yeni bölümden detaylar..

Asla Vazgeçmem 31.Bölüm Özeti
Nur, Yiğit'i yaraladı!
“Asla Vazgeçmem”in 31. Bölümünde; Nur’un Kerem’in yan evine taşınması bardağı taşıran son damla olur ve Yiğit Nur’u kaçırır. Amacı birkaç gün başbaşa kalarak tüm sorunlarını konuşarak çözmek ve Nur’a asla ondan vazgeçmeyeceğini göstermektir. Bebeği aldırması için İclal’i ikna edemeyen Aytül’ün bu sefer hedefinde Fırat vardır. 

Fırat’ı kızından uzak tutmak için herşeyi yapabileceğini hem İclal’e hem de Fırat’a çok açık bir şekilde gösterir. Mahkeme yolunu açarak Cahit’e babalık testi yaptıran Elmas, sonucun çıkacağı gün Nazan’la karşı karşıya gelir. Gerçeğin ortaya çıkmasına saatlar kaldığına güvenerek Nazan’ı kışkırtır. Ancak Nazan’ın tepkisi Elmas’ın bile tahmin edemeyeceği kadar şiddetli olacaktır. 

Nur’la birlikte ortadan kaybolan Yiğit’i eve döndürmek için harekete geçen İclal’in yine en büyük kozu Mert’dir. Yiğit ve Nur başbaşa geçirdikleri günlerde hem sık sık kapışacak, hem de birbirlerinin yaralarını saracaktır. Ancak onları yine büyük bir sürpriz beklemektedir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]