Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İşte Benim Stilim All Star Birincisi Ayşenur BALCI Kimdir ?


Televizyon ekranlarının en sevilen moda yarışma programı İşte Benim Stilim All Star yarışmasında bu gece Büyük Final gecesiydi. Heyecan dolu bir ortamda geçen final gecesi yayınında finalistler son defa kıyafetlerini giydiler ve jüri karşısına çıktılar. Ancak oylamalar jüri ile değil sms oylarıyla yapıldı. Peki; İşte Benim Stilim All Star Birincisi kim oldu?
Yarışmanın kazananı Ayşenur Balcı, Özden Cerrahoğlu, Çiğdem Çelik, Nihal Candan, Gülşah Yılmaz ve Ayşegül Doğan olmak üzere 6 finalist arasından hafta boyunca yapılan SMS oylaması sonucu seçildi. 
Oylama sonuçları noter huzurunda getirilen 6 zarf içerisinde yarışmanın sunuculuğunu yapan Öykü Serter'e teslim edildi. Öykü Serter, zarfları en az oy alan finalistten başlayarak en çok oy alan finaliste doğru açmaya başladı. 
İŞTE BENİM STİLİM SMS OYLAMASI SONUÇLARI
Oylama sonuçlarına göre İşte Benim Stilim All Star finalinden çıkan sonuçlar şöyle;
6. Gülşah Yılmaz
5. Ayşegül Doğan
4. Özden Cerrahoğlu
3. Çiğdem Çelik
2. Nihal CandanİŞTE BENİM STİLİM ALL STAR BİRİNCİ AYŞENUR BALCI OLDU

İşte Benim Stilim kim kazandı? sorusu bu gece yanıt buldu. İşte Benim Stilim All Star'da nefes kesen bir final yaşandı. Kıran kırana rekabetin yaşandığı İşte Benim Stilim All Star birinci kim oldu? sorusu bu akşam canlı yayınla belli oldu. Ayşenur Balcı yarışmanın birincisi oldu ve hem kraliçe tacını taktı hem de büyük ödülün sahibi oldu. İşte Benim Stilim All Star kim kazandı? sorusunun yanıt bulduğu eleme gecesinden çok özel performans videolarını ve ayrıntıları sitemizde bulabilirsiniz. İşte Benim Stilim All Star birincisi 100 bin TL alırken ikinci yarışmacı Nihal Candan ise 50 bin TL'nin sahibi oldu. Noter huzurunda sondan başlanarak açıklanan sonuçlara göre; İşte Benim Stilim All Star'da altıncı Gülşah Yılmazbeşinci Ayşegül Doğandördüncü Özden Cerrahoğlu oldu. Üçüncü Çiğdem Çelik olurken, ikinci Nihal Candan oldu.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR FİNALDE AYŞENUR JÜRİ KARŞISINDA


Büyük final gecesinde yarışmacıların aileleri desteklemek üzere stüdyodaydı. Fakat sadece Ayşenur Balcı'nın ailesi gelmedi. Bunun üzerine Ayşenur duyguandı ve gözyaşlarını tutamadı. Jürinin karşısına çıktığı zaman ise Kemal Doğulu, "Bizim buraların marjinal kızı.. Saçların efsanevi olmuş. Yalnız hissetme kendini" dedi. Uğurkan Erez ise " tarzını hep beğenmişimdir, hep çok farklıdır ... ben seni çok sevdim, tavrını , ağlayışını, çok iyi yerlere geleceksin, her zaman yanındayım" diyerek Ayşenur'u destekleyen açıklamalar yaptı. Nur Yerlitaş, "dünyada ne annesizler babasızlar var ama burada yoklar, olsun, üzülme, senin tarzın hep çok başkaydı, iyi buradasın, iyi ki bu 6 kişi arasındasın" diyerek Ayşenur'u hem destekleyen hem teselli eden yorumlar yaptı.
İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR KRALİÇE AYŞENUR BALCI OLDU

Jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, Ivana Sert ve Kemal Doğulu'nun bulunduğu ve sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği İşte Benim Stilim All Star’da heyecan dorukta! Final gecesi ile ekranlara gelecek olan İşte Benim Stilim'de Türkiye’nin en stil kadını halkın SMS oyları ile belirlenecek. Canlı yayınla ekrana gelecek olan final gecesinde, İdo Tatlıses sevilen şarkılarıyla eşlik edecek. İşte Benim Stilim All Star Final Gecesi’nde altı finalist; Çiğdem Çelik, Ayşegül Doğan, Nihal Candan, Özden Cerrahoğlu, Ayşenur Balcı ve Gülşah Yılmaz podyuma çıkacak ve birinci olabilmek için kıyasıya yarışacaklar.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR BİRİNCİSİ AYŞENUR BALCI KİMDİR?

 

Ayşenur Balcı, 1995 doğumlu ve dansçılık yapıyor. 1.68 boyunda olan yarışmacı 52 kg. Farklı tarzı ile jürinin her zaman dikkat çeken Balcı, İşte Benim Stilim'in ilk sezon yarışmacılardan.. Ayşenur, yarışmada gotik tarzı ve sarı saçları ile büyük beğeni toplamıştı. İstanbul'da yaşayan Ayşenur Balcı, kendisini oyuncak bebeklere benzetiyor.. Nur Bozar ile atışmalarında jürinin tepkisini çeken Balcı, bunun üzerine ağlama krizine girmişti. 6. haftanın sonunda elenmiş ve 10. hafta tekrar yarışmaya geri dönmüştür. Jüri tarafından çoğu kez tarz bulunan Ayşenur Balcı, finale kadar yükselmiş fakat birinciliği Aycan-Nurcan Şencan kardeşlere kaptırmıştır. Balcı, yarışmadan sonra burun estetiği oldu. 


: border-box; line-height: 1.6; margin-bottom: 1.25rem; padding: 0px; text-rendering: optimizelegibility;">
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]