Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İşte Benim Stilim All Star SMS Sıralama Sonuçları Kim Birinci Oldu 25 Aralık 2015

İşte Benim Stilim All Star SMS Sıralama Sonuçları Kim Birinci Oldu ?,işte benim stilim all star acunn.com sms sonuçları,işte benim stilim kim birinci oldu sms halk oylaması sonuçları ,25 aralık 2015 işte benim stilim all star sms sıralama sonuçları kim önde ?

İşte Benim Stilim All Star birincisi bu akşam saat 22.15'de belli oluyor. İşte Benim Stilim All Star yarışmasını kim kazandı sorusunun yanıtı SMS oylama sonuçları ile ortaya çıkacak. Finale bakın kimler kaldı?

İşte benim stilim all star final bölümü canlı yayın başladı.Birazdan kazanan isim belli olacak.Canlı takip ediyoruz arkadaşlar.Sms Sonuçları açıklanır açıklanmaz dizirehberi.org ailesi olarak acunn.com ile aynı anda açıklayacağız.Bizi takip edin.Kazanan Ayşenur BALCI

İşte Benim Stilim All Star birincisi bu akşam TV8 ekranlarında saat 22.15'de izleyici ile buluşacak gala gecesi ile ortaya çıkacak. İşte Benim Stilim yarışmasını kim kazandı sorusunun yanıtını SMS oylaması sonuçları verecek. İşte Benim Stilim All Star'da finale kalan isimler Ayşenur Balcı, Özden Cerrahoğlu, Çiğdem Çelik, Nihal Candan, Gülşah Yılmaz ve Ayşegül Doğan oldu.

İşte Benim Stilim All Star jürisi de bu akşam gala gecesinde son kez biraraya gelecek. Birincinin belirleneceği son eleme gecesi bir bakıma Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'ya da veda olacak.


2015 İşte Benim Stilim All Star Birincisi Kim Oldu? İşte konuşulan yarışma programı 2015 İşte Benim Stilim All Star Finalistleri;

1  - Ayşenur Balcı Sms Sıralama Sonuçları 
2 - Gülşah Yılmaz Sms Sıralama Sonuçları
3 - Çiğdem Çelik Sms Sıralama Sonuçları
4 - Özden Cerrahoğlu Sms Sıralama Sonuçları
5 - Ayşegül Doğan Sms Sıralama Sonuçları
6 - Nihal Candan Sms Sıralama Sonuçları

İŞTE BENİM STİLİM BİRİNCİSİ KAÇ LİRA ALACAK BÜYÜK ÖDÜL NE?

İşte Benim Stilim All Star 2015 birincisi SMS oylaması sonuçları ile belirlenecek.İşte Benim Stilim All Star'ı kazanan kişi 150 bin liralık büyük para ödülünü kazanacak.
İşte Benim Stilim'in final haftasında jüriden aldıkları oylara bakıldığında ilk sırada Gülşah Yılmaz yer alıyor. Final haftasını birinci bitiren kişi gala gecesinde 10 bin lira para ödülü alacak.
İşte Benim Stilim final haftası puan sıralamasında Gülşah Yılmaz'ı Ayşegül Doğan takip ediyor. Son sırada ise Nihal Candan yer alıyor.

İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER KADROSU

İşte Benim Stilim All Star finalinin ardından bu kez 'ünlüler' bölümü başlayacak. İşte Benim Stilim ünlüler yarışmasının kadrosu ise tam bir hayal kırıklığı oldu.

Ocak ayında TV8 ekranlarında başlayacak olan İşte Benim Stilim Ünlüler'in kadrosunda şu isimler yer alıyor; Aslı Zen, Berna Öztürk, Yeşim Erçetin, Simge Tertemiz, Elif Ece Uzun, İnci Pars, Esra Balamir, Pelin Suade, Esra Sönmezer, Yasemin Öztürk, Nil Karataş, Tuğçe Özbudak, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Neslihan Önder, Şarkıcı Hatice 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]