Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kara Sevda 11. Bölüm Star Tv Ekranlarında 23 Aralık 2015

Kara Sevda 11. Bölüm ,Kara Sevda 11. Yeni Bölüm,Kara Sevda 11. Bölüm özeti

Kara Sevda dizisi izleyicileriyle yine iddialı bir bölümle buluşuyor. Star Tv'nin başarılı dizisi Kara Sevda'nın bu hafta yayınlanacak bölümünde büyük yüzleşme var. İşte Kara Sevda'nın 11. bölümünden detaylar dizirehberi.org ta


Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın heyecanla beklenen 11. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Yayınlandığı ilk bölümden beri büyük ilgiyle takip edilen Kara Sevda dizisinin yeni bölümü için heyecan dorukta. Merakla beklenen Kara Sevda 11. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde...
Kara Sevda
Kemal ve Nihan kaderlerinin değiştiği evde yüzleşiyor.

Kemal ve Nihan beş yıl önce kaderlerinin değiştiği evde yüzleşirler. Kemal gerçeği açığa çıkarmak için Nihan’a kaçacak yer bırakmayacak sorular sorar. Öte yandan kaza haberi gelene kadar, Nihan’ın başlatacağı oyuna Kemal de ayak uydurur. Birlikte hayattan birkaç saat çalarlar.

Tarık, Önder’i hastaneye yetiştirdiğinde, Emir’in bütün planlarını altüst edip, Emir’i kendi tuzağına düşürdüğünden habersizdir. Emir, polislerden önce Tarık’a ulaşmak için harekete geçer. 

Önder’in kazadan sonra dudaklarından dökülen ilk kelimeler, hem Nihan’ın hem de Kemal’in araştırmalarına yön verir. Kemal ipuçlarını takip ettiğinde, şantajcıya kimsenin tahmin edemeyeceği kadar yakınlaşır. 

Hakkı’nın Zonguldak’tan İstanbul’a ani ziyareti en çok Asu’yu mutlu eder. Asu, amcası Hakkı’yla dertleşmesini Kemal’e ulaşmak için bir fırsata çevirir.
Emir, Kemal’den intikamını almak için Tarık’ı ve Zeynep’i tuzağına çekmeyi sürdürür. Zeynep ateşe doğru adım adım yürür. Diğer taraftan Emir’in bütün konsantrasyonu Kemal’e yoğunlaşmışken, yıllardır sakladığı, şantajcının gönderdiği delillere başka bir el daha uzanır. 
Nihan, Kemal’in başına gelen tehlikeli olayları öğrendiğine, Kemal’i durdurmak için elinden geleni yapar. 

Kemal'in hayatını tehlikeye atma pahasına ulaşacağı iz,  “o geceye” ait sırrı nasıl çözeceğine dair çok önemli bir anahtar olacaktır.


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]