Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kara Sevda Murat Boz Sahnesi 'Kara Sevda 10. Bölüm'

Kara Sevda Murat Boz Sahnesi ,kara sevda dizisi Murat boz sahnesini izle,kara sevda son bölüm Murat boz 


Kara sevda dizisi som bölümü ile Star Tv ekranlarında ekranlara geldi.emir kozcuoğlu Kemal 'in kız kardeşi Zeynep'e aldığı süpriz hediyelerle yaptığı Murat Boz sürpriziyle ,Zeynebi ağına düşürmeye başladı. Milyonları ekranlara kitleyen Murat Bozu göremesekte adını duymak bile izleyiciyi heyecanlandırmayı başardı.murat boz sahnesi vardı ama kara sevda izleyicisi malesef Murat boz U göremedi.

ihan evliliği ile ilgili gerçeği anlatacak mı?Kemal'in, Nihan'ın evliliğiyle ilgili büyük sorusuna karşılık Nihan'ın kaçacak yeri kalmaz. Nihan'ın itirafı, Kemal için yeni soruların başlangıcı olacaktır.

Emir, Kemal'e oynadığı oyunu kimin bozduğunu araştırır. Düşmanlarını tek tek gözden geçirir ve ilk şüpheli ismin sorgulamasına başlar. “Köstebeği” bulmaya doğru hızla ilerlerken, bir yandan Kemal'le ödeşmek için, ailesindeki en zayıf halkalar hedefi haline gelir.

Zeynep, Salih’le içine düştüğü evlilik çıkmazından kurtulmaya çalışırken, aklına bile gelmeyecek bir yöne doğru sürüklenir. Tarık'sa kendi kanatlarıyla uçmak isterken, hiç hesap etmediği bir oyunun içine düşer.

Vildan ve Önder, geçmişlerinin ortaya serilmesine engel olmak için gururlarını bir yana bırakır. Leyla’nın kapısı bir kez daha çalınır. Bu sırada Nihan, Emir’e hayatını teslim etmesine sebep olan “o gece”ye dair ilk kez büyük bir kuşku duyar. Eline geçen izin peşine düşmek için bir saniye bile beklemez.

Kemal, Nihan'ın aklına düşürdüğü sorunun cevabını ararken, Nihan da sonu belirsiz karanlık bir yolda ilerler. Öte yandan Emir, Kemal’e yardım eden “köstebeği” bulur. Cezasını keser.

Nihan ve Kemal’in farklı çıkış noktalarından başladıkları yolculuk, ikisini de hayatlarındaki en kritik dönemece getirir.

Savrulup geldikleri nokta, ikisi için de yepyeni bir kördüğüme sebep olacaktır. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]