Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Karagül Dizisi 101. Bölüm Fox Ekranlarında 25 Aralık 2015

Karagül dizisi izleyicilerine yepyeni yeni bölümlerle gelmeye devam ediyor. Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Karagül'ün bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Karagül yeni bölümden detaylar dizirehberi.org ta..

Karagül 101. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Fox Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Karagül'ün bu hafta yayınlanacak bölümünde yine heyecan dorukta. İşte Karagül 101. bölümden detaylar..

Yaşadığı büyük yıkımın intikamını almak istercesine öfkesini Kendal’a ve fabrikaya yönelten Baran, çıkardığı yangınla sadece kendi hayatını değil, onun için ölümü göze almaktan çekinmeyen annelerinin ve kız kardeşi Maya’nın hayatını da tehlikeye atmış olur. Fabrikayı saran alevlerden ya hep birlikte kurtulacaklar ya da o alevlere beraber teslim olacaklardır.
 
Şamverdi ailesinin her bir üyesi bu yangından kaderine düşen yıkımı yaşamak zorunda kalırken, bir zamanlar avlusunda türküler söylenen konak, meskeni olduğu nice sır ve günahın bedeli ödercesine, doğan yeni günde bambaşka bir acının çığlığıyla sarsılacaktır.

KARAGÜL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Hayatının en büyük yalanını öğrenen Baran için artık yüzleşme zamanı gelip çatar. Diğer yandan konakta gergin bekleyiş ve Ebru ile Narin arasındaki kavga devam etmektedir. Baran’ın konağa gelmesiyle birlikte büyük hesaplaşma başlar.Bu hesaplaşmadan en büyük payı Kadriye alır.Kadriye, konağın sırlarla örülü duvarları arasında en büyük günahına doğru adım adım yaklaşmaktadır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]