Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kiralık Aşk Dizisi 27. Bölüm Star Tv Ekranlarında 25 Aralık 2015

Kiralık Aşk bu akşam 27. bölümü ile herkesi ekrana kilitleyecek. Defne ve Ömer birlikte çalışmaya başlayacaklar. Peki duygularını gizleyebilecekler mi? Kiralık Aşk 27. bölüm bu akşam Star Tv Ekranlarında ayrıntılar dizirehberi.org ta ..

Star Tv'de  izlenme rekorları kıran  Kiralık Aşk dizisi 27. yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent ülgen ve Nergis Kumbasar'ın kadrosunda yer aldığı Kiralık Aşk yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor.


Aşıklar arasındaki güç savaşı başlıyor! 

İki şirket arasında ateşkes imzalamaya karar veren Sinan ve Yasemin, beraber çalışmak için kolları sıvıyor. Sıra, Ömer ve Defne’yi ikna etmekte. Bu o kadar da kolay olmayacak! Beraber çalışma fikri bir aşk ve gurur oyununa dönüşüyor!

Ömer ve Defne, aralarında geçen her şeyin hırsını işte şimdi çıkarıyor. Hem Defne’nin, hem de Ömer’in atacağı goller var. Aşıklar arasındaki güç savaşı başlıyor!  Bu savaştan kim galip çıkacak? Yoksa sonuç, yine aşktan yana mı olacak?

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kiralık Aşk son bölümünde Ömer'in tekrar çizmeye başlamasıyla iki şirket arasındaki rekabet kızıştı! Başındaki Kiralık Aşk belasından kurtulmak isteyen Defne, Neriman'la görüşme kararı aldı! Yasemin ve Sinan, kılıçları çekti! Sude, tarafıyla yine çok şaşırttı. Ömer'in ise tüm dengeleri sarsacak yeni bir planı vardı. Bu plan ile birlikte Defne ve Ömer arasında sürpriz gelişmeler yaşandı. Gizlice Ömer'in odasını karıştıran Defne'nin Ömer tarafından yakalanması ise ikili arasında yaşanacak yeni bir ateşi tetikledi. Ömer'in Defne'den isteği şey neydi? Defne, Neriman'a ne teklif etti? Neriman, Defne'nin teklifini kabul etti mi? Tüm bu soru işaretler Kiralık Aşk son bölümünde yanıt buldu.

BİRİNCİLİK YİNE KİRALIK AŞK'TA

Yayına başladığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran ve birinciliği kimselere bırakmayan Kiralık Aşk, geçtiğimiz hafta ilk sırayı Karagül dizisine kaptırmıştı. Bu hafta 26. bölümüyle ekrana gelen Kiralık Aşk yeniden 1. sıraya oturdu. Kiralık Aşk; A/B Sosyo Ekonomik Statü'de de yüzde 8,36 reyting ve yüzde 21,43 izlenme payı ile bu hafta da Cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu..
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]