Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kırgın Çiçekler Kemal ölecek mi? Kırgın Çiçekler 27. Bölüm Fragmanı İzlePazartesi akşamlarının rekortmen dizisi Kırgın Çiçekler dün akşam 25. bölümü ile izleyenlerin karşısına çıktı. Kemal hapse girdi. Eylül ve Mesude arasında büyük bir kavga çıktı. 


Atv ekranlarında yayınlanan Özgür Çevik, İpek Karapınar gibi isimlerin yer aldığı Kırgın Çiçekler'de bu hafta yer yerinden oynadı. Eylül, Kemal'in hapse girmesiyle büyük sorunlar yaşarken; Songül ve Kader için aşk zamanı. Meral ise annesiyle yüzleşti. 
 
Kırgın Çiçekler 26. bölüm fragmanı da izleyici ile buluştu. İşte yeni bölümden ilk görüntüler ve son bölümde izleyemedikleriniz..


KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Kemal tutuklanır. Polis Nazan’ın evinde parmak izi ararken Defne yakalanma korkusu yaşar. Mesude, Nazan’a şikayetini çeksin diye yalvarır. Cemre, Zeyno’yu kızlarla tanıştırır.
 
Feride ve Toprak arasında telefon krizi açmaza girer. Toprak, Feride’nin peşinde biri var korkusuna kapılır. Cenk, Meral’i annesiyle tanıştırmak üzere evine davet eder.
 
Büyük bir heyecanla eve giden Meral beklemediği şeylerle karşılaşır.
 
Eylül, hapishaneye gidip Kemal’e bütün nefretini haykırır. Mesude ve Eylül arasında artık her şey kopma noktasına gelir…
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]