Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kurtlar Vadisi Pusu 277. Bölüm Kanal D Ekranlarında 24 Aralık 2015

Kurtlar Vadisi Pusu 277. Bölüm Kanal D 24 Aralık 2015,Kurtlar Vadisi Pusu 277. Yeni Bölüm,Kurtlar Vadisi Pusu 277. Bölüm özeti

Kanal D'de bu akşam Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm rüzgarı esiyor. Heyecanla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 277. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde, Zarftan on yıl sonra çıkan büyük sır ne? İşte Kurtlar Vadisi Pusu 277. bölüm detaylar dizirehberi.org ta..


Türk televizyonlarının efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını bu hafta büyük bir sürpriz bekliyor. Polat Alemdar’ın 10 yıl önce yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu 97. Bölümünde, 2015 yılında kendisine ulaştırılması için gönderdiği zarfın sırrı ortaya çıkıyor. 

BÜYÜK BULUŞMA GERÇEKLEŞİYOR

Ve Büyük Konsey Stonehenge’de toplanıyor. Dünyayı yöneten büyük hanedanların katılımıyla gerçekleştirilen toplantının katılımcıları arasında Polat Alemdar ve Kuzuzade ailesini temsilen Yusuf da vardır.

Davetiyeleri dağıtma görevi verilen Zeynep, Polat’a konsey toplantısına katılmamasını tavsiye ederken, Polat Alemdar’ın ise bu fırsatı kaçırmaya hiç niyeti yoktur.

HOCA KAÇIRILIYOR

Karun’un talimatıyla harekete geçen John Smith ve Ariel, Irak’ta bulunan Hoca’yı düzenledikleri bir operasyonla kaçırırlar. Amaçları Hoca’yı etkisiz hale getirerek Türkiye’nin bölge üzerindeki etkisini kırmaktır.

Bu sırada Hoca’yı korumakla görevli Cahit ve Yasin tuzağa çekilir. Ancak Hoca’ya hiç ummadığı bir yerden, Gölge’den destek gelir ve Hoca kurtulur. Peki Polat Alemdar’ın kurşunlarının hedefi olan Gölge neyin peşindedir?

Polat Alemdar ise bu sayede hem Gölge’nin yaşadığını öğrenir, hem de can düşmanının Hoca’yı neden kurtardığını merak eder.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]