Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kurtlar Vadisi Pusu 278. yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan efsanevi dizi Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni bölüm için heyecan dorukta. Peki Bu hafta ekrana gelmesi beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 278. yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve Necati Şaşmaz’ın başrollerinde oynadığı Kurtlar Vadisi Pusu 278. yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Bu hafta ekrana gelip gelmeyeceği merak edilen dizinin yeni bölümü hakkında yaşanılan son gelişmeleri takip edebilirsiniz. İşte o detaylar…


Kurtlar Vadisi Pusu hayranların merakla beklediği 278. yeni bölümü bu hafta yılbaşı gecesine denk geliyor. Geçtiğimiz yıl yılbaşı haftası nedeniyle yayınlanmayan Kurtlar Vadisi Pusu bu yıl yayınlanıp yayınlanmayacağı belli değil. Konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Konsey toplandı. Dünyayı yöneten büyük hanedanların katılımıyla gerçekleştirilen toplantının katılımcıları arasında Polat Alemdar ve Kuzuzade ailesini temsilen Yusuf da vardır.

Davetiyeleri dağıtma görevi verilen Zeynep, Polat’a konsey toplantısına katılmamasını tavsiye ederken, Polat Alemdar’ın ise bu fırsatı kaçırmaya hiç niyeti yoktur.

HOCA KAÇIRILIYOR

Karun’un talimatıyla harekete geçen John Smith ve Ariel, Irak’ta bulunan Hoca’yı düzenledikleri bir operasyonla kaçırırlar. Amaçları Hoca’yı etkisiz hale getirerek Türkiye’nin bölge üzerindeki etkisini kırmaktır.

Bu sırada Hoca’yı korumakla görevli Cahit ve Yasin tuzağa çekilir. Ancak Hoca’ya hiç ummadığı bir yerden, Gölge’den destek gelir ve Hoca kurtulur. Peki Polat Alemdar’ın kurşunlarının hedefi olan Gölge neyin peşindedir?

Polat Alemdar ise bu sayede hem Gölge’nin yaşadığını öğrenir, hem de can düşmanının Hoca’yı neden kurtardığını merak eder.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]