Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Nurgül Yeşilçay Paramparça Dizisinden Ne Zaman Ayrılacak ?

Nurgül Yeşilçay Paramparça Dizisinden Ne Zaman Ayrılacak ?,Nurgül Yeşilçay Paramparça dizisinden neden ayrıldı,Nurgül Yeşilçay Paramparça dan ayrılıyor mu

Son dönemin parlak dizilerinden Paramparça'da kriz üstüne kriz yaşandığı iddia edilmişti.

Hatırlanacağı üzere Nurgül Yeşilçay’ın bazı oyuncuların çalışma saatlerini durmadan esnetmesi ve kişisel sebeplerle çekimleri aksatması nedeniyle diziyle yolları ayrılacağı günlerdir konuşuluyordu.İki sezondur Erkan Petekkaya ve Ebru Özkan’la başrol oynayan Nurgül Yeşilçay, diziden ayrılacak. Paramparça’da canlandırdığı Gülseren karakterinin senaryodaki hikayesi biten güzel oyuncu, yapım şirketiyle 52 bölümlük anlaşma imzalamıştı.

Nurgül Yeşilçay’ın bu hafta 45. Bölümü ekrana gelen diziden 52. Bölümde ayrılacağı konuşuluyor. Ancak bu tarihin de bir iki hafta sarkabileceği de kulaktan kulağa yayılıyor.

Bu ayrılığın ardından Dilara karakterini canlandıran diğer kadın başrol oyuncusu Ebru Özkan’ın hikayesinin ön plana çıkacağı kulislerde konuşuluyor.


Bu iddialar üzerine yapım şirketinden bir açıklama geldi.

"İki sezondur Türkiye’nin en çok izlenilen dizisi olan ‘Paramparça’ ile ilgili özellikle son günlerde yazılı ve görsel medyada yer alan haberler nedeniyle izleyicileri bilgilendirmek açısından bir açıklama yapmak ihtiyacı doğmuştur."

"Yapım şirketi Endemol Shine Türkiye’nin, sevilen dizisinin başrol oyucularından Nurgül Yeşilçay ile bir sorunu olmadığı gibi, Yeşilçay’ın da yapım şirketi ile bir anlaşmazlığı bulunmamaktadır."

"Sezon başında planlanan Paramparça’nın senaryo örgüsü kendi kurgusu dahilinde ilerlemektedir. Tüm ilişkiler, yapımcı şirket ve oyuncu arasındaki sözleşme çerçevesinde ve büyük bir işbirliği içinde yürütülmektedir."
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]