Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

O Hayat Benim 73. Bölüm Bu Akşam Fox Tv Ekranlarında 20 Aralık2015

O Hayat Benim 73. Bölüm Bu Akşam Fox Tv ,o hayat benim 73. Bölüm 20 aralık 2015,o hayat benim 73. Yeni bölüm 

FOX TV'nin heyecanlı dizisi O Hayat Benim 73. bölüm fragmanı ile ekrana kilitliyor. Pazar akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek dizide Bahar hedefte. Efsun'un planları acımasızca devam ediyor. O Hayat Benim 73. bölüm detayları dizirehberi.org/net aracılığıyla haberimizde..

Arda’yla birlikte yurtdışına kaçmakta olan Müge büyük bir buhranın içindedir. Ailesini terk etmek yüreğini parçalamaktadır. Bahar’ın ve Mehmet Emir Atahan’ın telefonlarına beklenmedik bir çağrı gelir. Herkes konağa doğru koşarken, ölümle yüzleşmek bir kez daha tüm dengeleri altüst edecektir. Üstü kapandı zannedilen sırlar yeniden gün yüzüne çıkar… 
 
Ve Bahar hiç ummadığı bir anda kendini hedef tahtasında bulur. Geçmişte yaptığı hatalar, Efsun’un ona karşı kullandığı acımasız bir silaha dönüşür. Ve yine hiçbir yalan saklı kalmaz! Bahar sevdiği herkesi tek tek kaybetmektedir. Ateş ikisinin de hayatını sonsuza dek değiştirecek bir kararın eşiğindedir. O Hayat Benim yeni bölümüyle Pazar akşamı FOX'ta!

Peki "O HAYAT BENİM " SON BÖLÜMDE (72.Bölüm)NELER OLDU?
 
Yalanların bedelini ödeme vakti artık! 
 
Bahar’ın darbesi sonucunda konakta bir yaşam imkansız hale gelir. İsmail’in haberini almak Efsun için bir başka ağır tokat olacaktır. 
 
O güne dek üzdükleri insanlar şimdi hayatlarını yeniden inşa etmeye çalışmaktadır. Zeynep, Cemal’e sığınır. Ateş’in gözünde de Bahar’la evlenmelerinin önünde bir engel kalmamıştır. 
 
Hülya Atahan ise hayatları darmadağın olurken ailesini birarada tutabilmenin gayretindedir. Ancak gömülü duran sırlar er ya da geç gün yüzüne çıkacaktır! 
 
Polis, Arda’nın öldürdüğü adamın cesedine ulaşırken, Sultan ile Salih bıçak sırtındadır. Hülya ise çocuklarını korumak ve Efsun’dan sonsuza dek kurtulmak için her şeyi göze almaya hazırdır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]