Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Paramparça 46. Bölüm Bu Akşam Star Tv Ekranlarında 21 Aralık 2015 'Yeni Bölüm'

Paramparça bu akşam 46. bölüm ile izleyici karşısında. Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı Paramparça'da Dilara'nın Harun'la birlikteliğini öğrenen Cihan çıldırıyor. Paramparça 46. yeni bölüm ile Star Tv ekranlarında. dizirehberi.org olarak tüm detaylar haberimizde..


DİLARA HAMİLE, CANDAN ŞOKTA
Hamile olduğunu öğrenen Dilara, bebeğini doğurup doğurmamakla ilgili endişelerini açmak için en yanlış kişi olan Candan’ı seçer. Dilara’nın hamileliği ile şoka giren Candan, Harun ile Dilara’nın evleneceklerini anlayınca Cihan ile işbirliği yapmaya karar verir. 
“KARDEŞİMİN KATİLİSİN!”
Dilara’nın düşmanı Harun ile evleneceğini öğrenen Cihan da Harun’u bitirmek için Candan’dan faydalanması gerektiğinin farkındadır. Cihan ve Harun arasındaki yüzleşmede Harun ‘kardeşinin katili’ olarak gördüğü Cihan’a kinini kusar. Dilara ise tüm gerçeklere kulağını tıkamıştır. 
HAZAL EVDEN GİDİYOR 
Cihan ile evlilik hazırlığında olan ve kendisine gelinlik seçen Gülseren, Cihan’la buluşacağı şık restoranda kendisi hakkında konuşulanlara tanık olur. Sinir içinde restoranı terk eden Gülseren evde de Hazal’ın aşağılamalarına maruz kalır. Artık Hazal ile yaşaması mümkün değildir. Gülseren’in evden kovduğu Hazal bunu yine Cansu’nun canını yakmak için bir fırsat olarak kullanır.
NURGÜL YEŞİLÇAY PARAMPARÇA'DAN AYRILACAK MI?
 
Mesut Yar’ın bugünkü yazısında Nurgül Yeşilçay’ın ne zaman ayrılacağını yazdı. İşte o yazıdan bir bölüm:
 
”Dizinin şu anda 47’nci bölümü çekiliyor. 52’nci bölümde ise ana karakterlerden Nurgül Yeşilçay diziden ayrılıyor… Peki, meselenin gerçeği Erkan Petekkaya’nın “öpüşmeme kanunu mu” dersiniz? Hayır. Bu bireysel bir kafa dinleme hareketi. İşi ayrılma noktasına getiren küçük nedenlerin birikip bir çağlayana dönüşmesi de diyebiliriz… ” 52 bölümlük anlaşması olan Yeşilçay, yapımcıyla görüşerek sözleşmeyi uzatmak istemediğini açıkladı. Oyuncu, 52. bölümde ekrana gelecek düğün sahneleriyle izleyiciye veda edecek.

etiketler:Paramparça 46. Bölüm Bu Akşam Star Tv Ekranlarında 'Yeni Bölüm',Paramparça 46. Bölüm özeti,Paramparça 46. Bölüm 21 aralık 2015
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]