Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Poyraz Karayel Mete Öldü mü ? Fırat Çelik Diziden Neden Ayrıldı ?

Poyraz Karayel Avukat Mete Öldü mü ?  Fırat Çelik Diziden Neden Ayrıldı ?Poyraz Karayel Avukat Mete öldü mü neden diziden ayrıldı,Poyraz Karayel Mete fırat çelik diziden ayrıldı mı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel'de Poyraz babası İsmail Karayel yani Adil Topal'ı silahla vurdu.


POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE METE VURULDU

Poyraz Karayel son bölümde Poyraz Meltem'le oyun oynayarak babası Adil Topal'ı çıktığı canlı arasında tüm gerçeği anlatması için konuşturur. Mikrofonu açık bıraktıran Poyraz, Adil Topal'ın gerçek yüzünü cümle aleme gösterir. Artık herkes Adil Topla hakkındaki gerçeği öğrenir. Bunun üzerine Adil Topal kaçmayı başarır. Fakat asıl hesaplaşma bundan sonra Bahri ile olacaktır. Ve büyük baskın gerçekleşir. Mete vurulur. 
Mete Öldü mü ?
İsmail Karayel'in yaptığı planla Bahri Umman'ın evine gece baskın düzenlenerek evdeki herkesin öldürülmesi planlanmıştı, nitekim planlandığı gibi evin geniş güvenlik önlemleri aşılarak evde bulunan Bahri Umman ve ailesini evin içine sıkıştıracak derecede başarılı oldu bu baskın, ancak o evde ölmeyi haketmeyen biri vardı ki avukat Mete, çatışma sırasında sırtından vurulan Mete yere kanlar içinde yığıldı, Mete'nin Sema'ya evin çok soğuk olduğunu söyleyerek gözlerini kapatması, ölümün soğukluğunu hissetmesinden dolayı ve filme giriş amacı olan Ayşegül'ün aşkının imkansız olduğu, artık Ayşegül ile herhangi bir bağının bile kalmamamış olması acaba Mete filmden çıkacak mı ? 


Poyraz Karayel dizisi 37. bölümde ölen Mete’yi canlandıran Fırat Çelik diziden ayrıldı.

Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel 23 Aralık Çarşamba akşamı nefes kesen bir bölümle ekrana geldi. Poyraz Karayel’in normal bir dizide adeta sezon finali olacak kadar hareketli 37. bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı. Bahri Baba’nın evi basıldı çıkan çatışmada avukat Mete vuruldu. Bahri Baba, ailesi ve adamları bodrum katında adeta kapana sıkışırken, vurulan Mete öldü. Avukat Mete Durukan canlandıran Fırat Çelik senaryo gereği öldürülerek diziden ayrıldı. Fırat Çelik diziye 2. sezon başında katılmıştı.

Fırat ÇELİK Kimdir Biyografisi Hangi Dizilerde Oynadı

Fırat Çelik, Almanya Federal Cumhuriyeti’nin Stuttgart bölgesinde yer alan Ostfildern şehrinde doğdu. İki yaşındayken Türkiye’ye dönmeye karar veren ailesiyle birlikte dokuz yaşına kadar Tunceli’de yaşadı. İki ablası bir kızkardeşi olan Fırat Çelik ailenin tek erkek çocuğudur.

Tunceli’de altı yıl yaşadıktan sonra ailesi ile beraber Paris’e yerleşmeye karar verdiler. Doksanlı yıllarda göç ettikleri Fransa’da eğitim gören Fırat Çelik, Paris’in banliyosu Champigny-sur-Marne’da Louise Michel Ortaokulu’ndan sonra Langevin Wallon Lisesi’nde ekonomi ve idari bilimler okudu. 19 yaşında babasına yardım etmek için çalışma kararı veren Fırat Çelik, Paris’e taşındı ve burada pek çok işin yanında mankenlik de yapmaya başladı.

Çevresinden tiyatro oyunculuğu yapması için destek gören Fırat Çelik girdiği bir oyuncu seçiminde Moliere’in Cimri oyununundan bir monolog canlandırdı. Raymond Acquaviva Fırat Çelik’i kendi okuluna girmeye ikna etti ve böylece Sudden Theatre’ın atölyelerine katıldı. Bir yıl kadar bu atölyelerde eğitim gördü.

Oyunculuk Kariyeri
Fırat Çelik’in profesyonel tiyatro kariyeri 2006 yılında yönetmen Thierry Harcourt ile yollarının kesişmesiyle başladı. Harcourt’un sahneye koyduğu, Anthony Burgess’in romanından uyarlanan Otomatik Portakal oyununda Fred rolünü üstlenen Çelik; 2007’de Comédie de Paris tiyatrosu ekibine katılarak Jean-Georges Tharaud tarafından sahneye koyulan Effets Secondaires oyununda Kevin rolünü canlandırdı. Bu sırada pek çok kısa filmde oynayan Fırat Çelik Johann Bertelli’nin yazıp yönettiği Lignes isimli kısa filmde de başrol oynadı.


Fırat Çelik ilk uzun metraj sinema filmini 2009 yılında yönetmen Philippe Lioret’nin Welcome filmiyle gerçekleştirdi. Vincent Lindon’un başrolünde oynadığı filmde küçük bir rol üstlendi. Berlin’de dünya prömiyeri yapılan film aynı yıl İstanbul Film Festivali’nin de açılış filmi olarak seçildi. Bu vesileyle hayatında ilk defa İstanbul’a gelen Fırat Çelik gelişinin hemen ardından teklifleri değerlendirerek birkaç ay sonra Türk televizyonları için çekilen Kış Masalı dizisinde başrol oynadı. Geniş kitleler tarafından tanınması ise Ay Yapım’ın yapımcılığında gerçekleşen Fatmagül'ün Suçu Ne? isimli dizi sayesinde oldu. Sonrasında yine Ay Yapım imzalı polisiye dizi 20 Dakika'da rol alan Fırat Çelik şu sıralar Böcek Yapım ve Warner Bross Almanya ortak yapımı 8 Saniye isimli sinema filminin hazırlığı içinde.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]