Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Show Tv Sibel Can ile Yılbaşı Özel İzle (2015 Show Tv Yılbaşı Ekranı)

Show TV“Sibel Can ile Yılbaşı Özel” programıyla geliyor. 2015’in son saatlerinde Show TV muhteşem eğlence dolu özel bir geceye ev sahipliği yapacak.

Senenin son gününe özel olarak Yusuf Çim’in sunumuyla hazırlanan gece de adeta eğlencenin sınırları zorlanacak. Sibel Can’ın birbirinden güzel şarkılarını seslendireceği bu özel gece, izleyicisine unutulmaz bir yılbaşı yaşatacak!


Show TV tarafından hazırlanan Sibel Can ile Yılbaşı Özel programı seyircileri ekran başına kilitleyecek. Milyonların yakından takip ettiği yıldızlar, bu muhteşem gecede seyirci karşısına çıkacak. Müzik, eğlence ve sohbetin sınırlarının zorlanacağı yılbaşı gecesinde herkes Show TV ekranına kilitlenecek. 2015’in son dakikaları ise, Sibel Can veYusuf Çim’in geri sayımıyla son bulacak.

Yusuf Çim’in sunumu ile gerçekleşen “Sibel Can ile Yılbaşı Özel”de, Hakan Altun veMusa Eroğlu birbirinden güzel şarkıları ile geceye renk katacak.

Bu muhteşem yılbaşı gecesinde tüm yıldızlar Show TV'de olacak! Unutulmaz bir yılbaşı gecesi için “Sibel Can ile Yılbaşı Özel”i sakın kaçırmayın.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]