Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

'Tatlı Küçük Yalancılar' dizisinin Açelya'sı Beste Kökdemir 'Poyraz Karayel'e konuk oluyor.

'Tatlı Küçük Yalancılar' dizisiyle tanınan Beste Kökdemir, ekranların fenomen dizisi 'Poyraz Karayel'e konuk oyuncu olarak katılıyor. Kökdemir’in 'Poyraz Karayel'de ne kadar oynayacağı ise bilinmiyor.

Tatlı Küçük Yalancılar’ın güzel oyuncusu Poyraz Karayel’de.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Açelya’yı oynayan Beste Kökdemir, Poyraz Karayel’e konuk oluyor.

Turkey Medya’nın Warner Bros yapımı dünyaca ünlü Pretty Little Liars’ın uyarlaması olarak Star Tv ekranlara gelen Tatlı Küçük Yalancılar dizisindeki Açelya rolü ile dikkat çeken genç oyuncu Beste Kökdemir, yakında yeni bir dizi ile ekrana gelecek.

Kökdemir, Kanal D’nin sevilen ödüllü dizisi Poyraz Karayel’e giriyor. Hikayeye Selin Karaca adında bir şarkıcı olarak konuk olan Kökdemir’in Poyraz Karayel’de ne kadar oynayacağı ise bilinmiyor.

BESTE KÖKDEMİR KİMDİR? 


Beste Kökdemir Sinop'ta doğup, büyüdü. İstanbul' a gitme hayali kuran Beste Kökdemir, tercihlerinde hep İstanbul'u yazmış ve Haliç Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünü kazanıp, İstanbul'a gelmiş. Ayça Eren'in fotoğraflarını çekip internette çeşitli sitelerine koyması ile teklifler almaya başlamış. Bir Çocuk Sevdim dizisinde ilk Beste Kökdemir'in oynayacağı kararlaştırılmış fakat son anda yapılan bir değişiklik ile diziye Gülcan Aslan ile devam edilmiş. Dans'ta yeteneği olduğunu belirten Beste Kökdemir, kendine çok güvendiğini ve ilerde hayalinin Oscar ödülünü almak olduğunu ifade etmiş.12 yaşında sol koluna '' Beni Hayata Döndür'' yazılı bir dövme yaptırmış. Sağ bileğinde de ''One Day'' yazılı dövmesi bulunmakta. Çıplak Gerçek dizisindeki Hazal karakterini canlandırıyor ve jenerikte çalan ses Beste Kökdemir'e ait.
Çıplak Gerçek filminde rol alan Beste Kökdemir Hangi Dizilerde oynadı ? ;  Not Defteri dizisinde de Selin karakterine can verdi.
Aynı üniversitede okuyan beş yakın arkadaşın, hep beraber eğlendikleri bir gecenin sonunda, aralarından birinin aniden kayıplara karışması, geride kalan dört genç kızın hayatını alt üst etmiştir.
Bu olayın ardından uzun süre görüşmeyen Selin, Hande, Aslı ve Ebru, Açelya’nın ortadan kayboluşunun yıldönümünde, özel mesajlar almaya başlarlar. Sadece Açelya’nın bildiği, bilebileceği tatlı küçük yalanlarını ve sırlarını içeren mesajlar, dört arkadaşı akıl almaz maceralar sürükleyecektir.
Bir bilinmezin peşinde iz sürdükleri, başlarına açılan belalardan kurtulmaya çalıştıkları anlarda sık sık yüreğimiz ağzımıza gelecek. Biz de onlar gibi, dört genç kızın en yakınındaki kişilerden bile şüphelenecek, “A”nın kim olduğunu bulmaya çalıştıkları bu yolculukta heyecanla onları takip edeceğiz.
Kanal D'de yayınlanan Poyraz Karayel dün akşam 37. son bölümü ile ekranlara geldi. Poyraz Karayel son bölümünde Bahri, İsmail’in Begüm ise Poyraz’ın Peşinde! Peki Poyraz bu durumla nasıl başa çıkacak? İşte Poyraz Karayel 37. son bölümünden detaylar...
POYRAZ KARAYEL 37. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?Temposu ve gerilim dozu yüksek bir bölümle ekrana gelecek olan “Poyraz Karayel”de, Bahri ve İsmail büyük hesaplaşma için karşı karşıyadır. Meltem duramaz ve olaya müdahale eder. İsmail, Bahri’nin elinden son anda kurtulur. Ama ne İsmail için ne de Bahri için henüz bu konu kapanmamıştır. Poyraz, Begüm’ün başına açtığı dertlerle uğraşmaktadır. Begüm’ün yediği dayakla ilgili iftirası yüzünden Poyraz kendisini mahkemede bulur. Üstelik bu dayak olayından dolayı Sinan’la görüşmesi de kısıtlanmıştır…
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]