Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Yeşil Deniz 52. Bölüm Bu Akşam TRT 1 ekranlarında 21 Aralık 2015Yeşil Deniz'de kahkaha devam ediyor. TRT ekranlarının sevilerek izlenen Ege dizisi Yeşil Deniz'in bu akşam yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Yeşil Deniz 52. bölümden detaylar dizirehberi.org ayrıcalığı ile burada sizlerle..


Yeşil Deniz dizisi izleyicilerini kahkahaya boğmaya devam ediyor. TRT'nin eğlencesi bol Ege dizisi Yeşil Deniz'in bu hafta yayınlanacak bölümünde yine macera devam ediyor. İşte Yeşil Deniz yeni bölümden detaylar..

52.Bölüm Özet
 
Sadıçların düğününde davetsiz misafir… Kahkaha tufanı Yeşil Deniz, Pazartesi akşamlarınızın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Bu hafta 52. Bölümüyle ekrana gelecek dizide yine bol aksiyonlu, bol maceralı bir bölüm sizleri bekliyor. Usta oyuncu Salih Kalyon’un da konuk oyuncu olarak kadroya dahil olacağı bu haftaki bölümün konusu şöyle: Bakkalda Hicabi’ye gelen telefondan şüphelen Naciye kadınsı hislerle ters giden bir şeylerin olduğunu anlasa da Hicabi’e bir şey söylemez. Süleman ise Haşim’i Neşe’yle birlikte görmüş ve dünyası adeta allak bullak olmuştur. İsmail, Süleman ve Cemil’e yapacağı sadıç şakasını arayan Emin davetlilerden özgün fikirler toplamaya devam eder. Ancak Bahattin’in ansızın hapisten çıkıp gelişi sadıçlar için şakanın büyüğü olur. 

Bu arada formalite nikah işini ayarlamaya çalışan Üsen de Yılmaz’ın tavsiyeleri üzerine bir başka belediyeden Vural isimli bir nikah memuruyla anlaşmıştır. Ancak adamın karısıyla kavgalı olması ve kumar düşkünlüğü nedeniyle intihara kalkışması formalite nikah işini bir anda çıkmaza sokar. Sadıçlar Bahattin’den kurtulmayı başarabilecek midir? Hicabi ve Nurdan arasında neler olmaktadır? Hicabi’yi ilçeye götüren İsmail, Nurdan’la ikisini bir arada görürken Emin’in sadıç şakası ısrarı bizimkilerin başına nasıl bir bela açacaktır? 

Yeşil Deniz, kahkaha dolu yeni bölümüyle bu Pazartesi 19:55’te TRT1’de…
etiketler:Yeşil Deniz 52. Bölüm 21 aralık 2015,Yeşil Deniz 52. Bölüm özeti,trt 1 yeşil deniz yeni bölüm 21 aralık 2015
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]