Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

16 Ocak 2016 Big Brother Türkiye Kim Elendi (Gökçen, Emrah, Rezan Hüseyin Kim Gitti ? )

Big Brother Türkiye'de bu hafta kim elenecek? - izle

Big Brother Türkiye haftanın finali bu akşam STAR TV'de. Bu hafta eleme listesinde Gökçen, Emrah, Rezan ve Hüseyin'in adı var. Peki Big Brother Türkiye'de bu hafta kim elenecek? İşte detaylar dizirehberi.org ta..


‘Big Brother Türkiye’de eleme listesine giren isimler bu kez; Gökçen, Rezan, Emrah ve Hüseyin oldu. İzleyicilerden en az oy alan 4 yarışmacıdan biri, bu akşam ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında star’da ekrana gelen ‘Big Brother Türkiye’ evinde bu akşam eleme heyecanı yaşanacak. 
EV HALKI, ‘GÖKÇEN GİTSİN’ DEDİ
Hafta içinde, ev halkının ikişer isim söyleyerek yaptığı oylama sonucunda, ‘Big Brother Türkiye’nin 7. haftasının eleme listesi; Gökçen, Rezan, Emrah ve Hüseyin’den oluştu. Evden gitmesi en çok istenen ilk isim ise bu kez, 6 oy ile Gökçen oldu. Listedeki Rezan’a 4, Hüseyin ve Emrah’a da 3’er oy çıktı. 
7. HAFTADA, 6. KEZ ELEME LİSTESİNDE
‘Big Brother Türkiye’nin 7. haftasında; Gökçen 6’ncı, Rezan ve Emrah 2’nci kez eleme listesinde yer alırken, Hüseyin ise ilk kez yer aldı. Bu akşam (Cumartesi), dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek. 
EN AZ OY ALAN EVE VEDA EDECEK
‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, Perşembe günü saat 16.00’ya kadar evde kalmasını istediği adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a mesaj göndererek destekledi. Bu akşam (Cumartesi) sonuçlar açıklanacak ve izleyicilerden en az oyu alan kişi ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek. 
Asuman Krause’nin sunumuyla ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ Cumartesi akşamı özetsiz yeni bölümüyle, 21.30’da Star’da. 
Yayın Günü: 16 Ocak Cumartesi
Yayın Saati: 21.45
BİG BROTHER TÜRKİYE HAFTANIN FİNALİ FRAGMANI
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]