Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

2016 O Ses Çocuklar Ne Zaman Başlayacak ? O Ses Çocuklar Yarışmacıları Seçmeleri Ne Zaman ?

Tv8'de O Ses Türkiye yarışmasından sonra O Ses Çocuklar ekrana gelecek. O Ses Çocuklar 2016 ne zaman başlayacak? 2016 O Ses Çocuklar yarışmacıları ? O Ses Çocukları Seçmeleri ve Başvuru Formu ?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da çocuklar sesleri ile jürileri etkilemeye çalışacak. Peki O Ses Çocuklar ne zaman başlıyor. Başvurular devam ediyor mu? Başvuru yapmak için ne gerekiyor? İşte Detaylar dizirehberi.org ta


Acun Medya'nın O Ses Türkiye formatı 2016 yılında O Ses Çocuklar olarak devam edecek. Programda yaş alt ve üst limiti 7-14 olacak. 

O Ses Türkiye Çocuklar 2016 yılında her yıl olduğu gibi O Ses Türkiye bittikten sonra yayınlanacak. O Ses Türkiye 2016 Finali muhtemelen 2016 Şubat ayının ortalarında yapılacak. Bu nedenle O Ses Çocuklar 2016 başlama tarihi 2016 Mart ya da Nisan ayında olacak. 

Peki O Ses Çocuklar 2016 jürileri kimler olacak? Geçen yıl olduğu gibi jürilerin Murat Boz, Hadise, Oğuzhan Koç ve Mustafa Ceceli'nin olması bekleniyor. O Ses Çocuklar Yarışmacıları Seçmeleri Ne Zaman ?

O ses çocuklar ne zaman başlayacak (başlıyor) 2016 başvur jüri üyeleri kimler? 

O ses çocuklar TV 8 ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Başvuruların alınmaya başlandığı gelen bilgiler arasında. Güzel sesli çocuklar seslerini göstermek için büyük bir fırsat yakaladı. Ekranlara gelecek olan yarışmaya başvurular başladı mı? Başvuru formu nasıl doldurulur?

O ses çocuklar başlıyor. Çocukların sesleriyle yarıştığı o Ses çocuklar ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başvuruların açıldığı yarışma programında bu sefer çocuklar jürileri etkilemeye başlayacak. 2016 yılında başlaması beklenilen ses yarışmasının hangi gün ekranlara geleceği tam olarak kesinlik kazanmadı.

Normal versiyonu yani büyük yarışmacıların yarıştığı ve şuan TV 8 ekranlarında yayınlanan yeni bölümleriyle ekranlara izleyicileri bağlayan O ses Türkiye reyting rekorları kırmaya devam ederken hemen ardından Çocuk versiyonu ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yarışma sayesinde Türkiye'de bulunan önemli seslerin çoğu kendisini tanıtma fırsatı buluyor. Jüri üyeleri ise çocukları dinleyerek Türkiye'nin en güzel sesine sahip çocuğunu seçecek.

Söz konusu yarışmaya başvurular başlamış olup, internet üzerinden yayınlanan başvuru formunu doldurarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Acun medya tarafından yayınlanan başvuru formunu doldurmanız gerekirken, yarışmaya çağrılmanız halinde tüm Türkiye'nin gözü önünde sesinizi sergileme fırsatı yakalayacağınız. Yarışmanın jüri üyeliğini ise yine Murat Boz,Hadise,Oğuzhan Koç ve Mustafa Ceceli'nin yapması bekleniyor. Başvuru formunu doldurarak güzel olduğunu iddia ettiğiniz sesleri Türkiye karşısında gösterme fırsatı yakalayabileceksiniz.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]