Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

2016 Survivor Çağan Atakan Arslan kimdir ? Survivor Çağan Atakan Arslan Nereli Kaç Yaşında

2016 Survivor Çağan Atakan Arslan kimdir ? Survivor Çağan Atakan Arslan Nereli Kaç Yaşında,Survivor Çağan Atakan Arslan biyografisi kaç yaşında ,Survivor Çağan Atakan Arslan ne iş yapıyor 

Survivor 2016 7 şubat günü başlamış olup yarışanlar arasında bir çok ünlü isim yer alırken büyük bir mücadelenin başladığına da hep beraber şahit olacağız en sevilen isimler bu sene survivor'da olmaktadır. Gönüllüler takımında olması planlanan milli boksör ve güreşçi Çağan Atakan Arslan da kadroda yer almaktadır. Fizik gücü ile oldukça favori olmaktadır. Çağan Atakan Arslan survivor 20*16 da oldukça konuşulacak isimlerden birisi olacaktır. Peki Çağan Atakan Arslan kimdir kaç yaşıdadır bir çok merak edilen soru dizirehberi.org adresinde.

Çağan Atakan Arslan Kimdir?
Arslan 1989 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir ki küçük yaşlarından itibaren spor ve vücut geliştirme ile uğraşmaktadır.Meslek olarak ise profesyonel bir güreş ve boks sporları ile uğraşmaktadır. 17 yaşında ise dövüş sanatları ile tanışmış bu alanda kendisine bir yol çizmiştir. Bir süre modellik ve oyunculukta yapmış olan Arslan ringlere çıktığında lakabı "Soldier" olmaktadır.  Çağan Atakan Arslan 2007 yılında kickboks Türkiye şampiyonu olmayı başarmıştır.Aynı zamanda 2009 yılında Wffa Free Fıght Avrupa Şampiyonu ve 2011 yılında ise Taybox Dünya şampiyonudur.  
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]