Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

23 Ocak 2016 Big Brother Türkiye İzle ? Big Brother Türkiye 23 Ocak 2016 Kim Elendi ?

Big Brother Türkiye 23 Ocak 2016 günü yeni haftanın finali ile ekranlara gelecek. Big Brother Türkiye Kim elenecek ? Big Brother Türkiye 23 Ocak 2016 hangi yarışmacı elendi ? Funda mı, Hüseyin mi,Rezan mı , Seda mı ? Kim elendi ? Ayrıntılar dizirehberi.org ta..


Big Brother Türkiye 8. hafta eleme listesi belli oldu!

Star TV'nin fenomen yarışması Big Brother Türkiye 8. hafta eleme listesi belli oldu. Peki; Big Brother Türkiye 23 Ocak Cumartesi eleme gecesinde kim elenecek? Big Brother Türkiye 8. hafta final gecesinde elenecek olan yarışmacı hayallerine ve 1 milyonluk büyük ödüle veda edecek.
Big Brother Türkiye Evine Veda Eden İsim Kim Olacak?‘Big Brother Türkiye’ evinin 8. elemesi Cumartesi gerçekleşecek. Big Brother Türkiye haftanın finali’nde eleme listesine giren isimler bu kez; Rezan, Seda, Funda ve Hüseyin oldu. İzleyicilerden en az oy alan 4 yarışmacıdan biri eve veda edecek.

‘Çark Görevi’nde Eleme Listesine Girdiler
‘Big Brother Türkiye’nin geçtiğimiz cumartesi akşamı ekrana gelen ‘Haftanın Finali’ bölümünde,  ‘Big Brother’ın ev halkına verdiği ‘Çark’ görevinde ‘Eleme Listesi’ seçeneğini tutturan İdil, Seda’nın elenmesini istemiş, ‘Eleme Listesi’ seçeneğini tutturan diğer isim olan  Seda da Rezan’ın ismini söylemişti. ‘Çark’ görevi sonunda Seda ve Rezan, ‘Big Brother Türkiye’nin 8. Haftasının eleme listesine giren ilk iki isim olmuştu.  
Ev Halkı ‘Hüseyin ve Funda Gitsin’ Dedi
8. haftanın eleme listesine girecek son iki kişi için, ‘Big Brother Türkiye’ ev halkının hafta içinde ikişer isim vererek yaptığı oylama sonucunda, evden gitmesi en çok istenenler; 7 oy ile Hüseyin ve 6 oy ile de Funda oldu. Böylece ‘Big Brother Türkiye’nin 8. Haftasının eleme listesi; Seda, Rezan, Hüseyin ve Funda’dan oluştu. 
Seda İlk Kez Eleme Listesinde
‘Big Brother Türkiye’nin 8. haftasında; Rezan 3’üncü, Funda ve Hüseyin 2’nci kez eleme listesinde yer alırken, Seda ise ilk kez yer aldı. Cumartesi akşamı dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]