Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

23 Ocak 2016 Cumartesi Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı İzle

23 Ocak 2016 Cumartesi Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı İzle, Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı Youtube İzle

23 Ocak 2016 Cumartesi Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı İzle, Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı Youtube İzle, Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Tüm detaylar dizirehberi.org ta..
23 Ocak 2016 Cumartesi Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı İzle, Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı Youtube İzle, Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?,  Kertenkele yayından kaldırıldı mı?, Kertenkele Yayınlanacak mı?,
Profesyonel hırsız Kertenkele`nin `Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun` dedirten hikayesi, 23 Ocak Cumartesi saat 20.00'de 50. bölümüyle ATV ekranlarında..

Her hafta renkli senaryosuyla ilgi çeken Kertenkele 50. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından her defasında kaçmayı başaran profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin bir anda değişen hayatını ele alan dizi bu hafta Kertenkele Yeni Bölüm fragmanı heyecanla bekleniyordu.Kertenkele 50. bölüm fragmanı çıktı.Tüm detayları ile haberimizde...
KERTENKELE 49.Bölüm Özeti:
Melis tarafından bayıltılan Kertenkele Zehra’ya yardım etmek için karakola gidememiştir ve o geceye dair hiçbir şey hatırlamamaktadır.
Geceyi nezarethanede geçiren Zehra ise Kertenkele’ye çok öfkelidir ancak durumu öğrenince yumuşar. İkili aralarındaki sorunları çözmeye başlamıştır ama ikisinin de Melis’in intikam planından haberi yoktur, Melis ikiliyi ayırmak için tüm kozlarını oynamaktadır.
Öte yandan Kertenkele ve Ünsal’ın Amerikalı bilim adamını bir an önce kaçırmaları gerekmektedir. Zehra ise dedesini ikna edebilmek için Kertenkele’nin karanlık işlerden uzak durarak herkes gibi bir hayat yaşaması gerektiğini düşünmektedir.
Kertenkele’nin Zehra’yı bu konuda ikna etme çabaları sonuç vermez. Kertenkele’yi takip etmeye başlayan Zehra kendisini büyük bir tehlikenin ortasında bulur. Kertenkele, sevdiği kadını tehlikeden uzak tutabilmek için gözünü karartır ve Baron’la olan bütün ilişkisini bitirecek bir hamle yapar.
Ancak Kertenkele hiç ummadığı bir tehditle karşı karşıya kalacaktır. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]