Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

23 Ocak 2016 Kısmetse Olur Kanal D Ekranlarında - Kısmetse Olur 23 Ocak 2016 Kim Elendi ?

Kısmetse Olur'da bu hafta kimler elenecek?

Kanal D’nin gündüz kuşağında fenomen haline gelen evlendirme programı Kısmetse Olur'da yeni bir eleme heyecanı yaşanacak. Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan Kısmetse Olur Haftanın Finali'nde hem bayanlardan hem de erkeklerden bir yarışmacı eve veda edecek. Peki Kısmetse Olur'da kimler elenecek? Detaylar dizirehberi.org ta...


Sunuculuğunu Seda Akgül'ün yaptığı Kanal D'nin ilgiyle takip edilen izdivaç programı Kısmetse Olur Haftanın Finali için heyecan dorukta.. Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşandığı Kısmetse Olur programı yeni bir eleme gecesiyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanyıor. Haftanın elenecek yeni iki ismi kim olacak? şimdiden merak konusu oldu.
Kısmetse Olur Haftanın Finali bölümünde bayan Yarışmacıların belirlediği bir gelin adayı ve erkek yarışmacıların belirlediği bir damat adayı hayallerine ve büyük ödüllere veda etmiş olacak.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur yarışma programı, özgün içeriği ve servet değerindeki ödülleri ile dikkat çekiyor. Heyecan fırtınasının bir an bile dinmediği yarışmada hem aradığı aşkı bulan hem de haftanın birincisi olan gelin ve damat adayları 10 bin TL'lik ödülün sahibi olacak.

Geçtiğimiz hafta en çok oyu alan ve 10 bin liralık ödülü alan isim Eser olmuştu. Bu nedenle de gelinler evinden en çok ismi yazılan kişi olduğundan dolayı Burçak elendi. Burçak, Kısmetse Olur evine ikinci kez gelmiş ve Tankut ile bir şeyler yaşamaya başlamıştı. Ancak Burçak’ın hayalleri sona erdi.

KISMETSE OLUR'DA BU HAFTA NELER OLACAK?

16. haftanın finali fragmanında görüldüğü üzere yine heyecanlı bir eleme gecesine tanık olacağız. Eve yeni gelen gelin adayı Gözde Deniz tüm dikkatleri üzerine çekerken, damatlar evinin yeni damadı Semih de kızlar arasında adeta fırtına estirdi. Melis ile bir ilişkiye başlamak isteyen Semih annesinden veto yedi. Buna rağmen yine de Melis’le yoluna devam edip etmeyeceği merak edilen Semih’e final gecesinde kızlar evinden de bazı çıkışlar olacak gibi görünüyor.

Öte yandan Ayça’nın eski nişanlısı Halil ile görüşmüş olması ve bu görüşmenin fotoğraflarının paylaşılması Eser tarafından unutulmamış gibi görünüyor. Ayça’nın kendisi hakkında muhabbet ettiğini söyleyen Eser bu duruma nokta koyma isteğini dile getiriyor. Diğer bir tarafta ise yeni gelen gelin adayı Gözde, Emre’yi tanımak istiyor ve Ayça ile Emre’nin arkadaş kalmasına sıcak bakmadığını belli ediyor.

Her hafta bir gelin ve bir damat adayının evlilik hayallerine veda edeceği programda, elenenlerin yerlerine yepyeni adaylar gelecek ve evdeki aşkı bulma şansı hiç bitmeyecek.

Hafta içi her gün ve hafta sonu “eleme” heyecanı ile ‘Kısmetse Olur’ yeni adaylar ile Kanal D ekranlanlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

Kısmetse Olur'da Ayça'ya bir araba dolusu çiçek geldi!

Gelinler evine bir anda bir araba dolusu çiçek gelecek. Çiçekler Ayça’ya gelirken, bu durum evde bulunan diğer gelin adaylarının da gözlerini kamaştıracak. Daniela ise “Bana bir tane bile çiçek gelmezken Ayça’ya arabayla çiçek geldi” sözleriyle sitemini dile getirecek. Bu arada çiçeklerin kimden geldiği büyük bir merak konusu olacak.

Ceyda ise hasta olan sevgilisi Adnan’ı ziyarete gidecek. Ona, kendi elleriyle yaptığı çorbasını içirecek. Peki Ayça’ya gelen çiçeklerin sahibi kim?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]