Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kördüğüm 4. Bölüm Fragmanı İzle 28 Ocak 2016

28 Ocak 2016 Perşembe Kördüğüm 4. Bölüm Fragmanı Youtube İzle

Kördüğüm 4. bölümde şok gelişme! 28 Ocak 2016 Perşembe Kördüğüm 4. Bölüm Fragmanı Youtube İzle, Kördüğüm 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?


Fox TV'nin yeni dizisi Kördüğüm 4. bölüm yeni fragmanı yayınlandı mı? Sezonun iddialı yapımlarından olan Kördüğüm, hem yaşam tarzı hem karakter olarak birbirine tamamen zıt karakter iki erkek ve idealist bir kadın arasında geçen bir aşk ve dönüşüm hikayesini anlatıyor. Kördüğüm'ün bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünde Ali Nejat, Kaan'a yaklaşmaya başlıyor. Naz ve Umut'un evliliği iyice çatırdarken, Umut Naz'ı aldatıyor. Kaan nedeniyle Naz ve Ali Nejat ise biraz daha yakınlaşıyor. Merakla beklenen Kördüğüm 3. son bölüm fragmanı ve son bölüm, oyuncular, konusuna dair detaylar haberimizde..

Fox TV'nin yeni dizisi Kördüğüm 4. bölüm yeni fragmanı yayınlandı mı? Sezonun iddialı yapımlarından olan Kördüğüm, hem yaşam tarzı hem karakter olarak birbirine tamamen zıt karakter iki erkek ve idealist bir kadın arasında geçen bir aşk ve dönüşüm hikayesini anlatıyor. Kördüğüm'ün bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünde Ali Nejat, Kaan'a yaklaşmaya başlıyor. Naz ve Umut'un evliliği iyice çatırdarken, Umut Naz'ı aldatıyor. Kaan nedeniyle Naz ve Ali Nejat ise biraz daha yakınlaşıyor. Merakla beklenen Kördüğüm 3. bölüm fragmanı ve son bölüm, oyuncular, konusuna dair detaylar haberimizde..

KÖRDÜĞÜM 3. BÖLÜM FRAGMANI


Kördüğüm yeni fragmanda neler var?

Dün akşam ekrana gelen ekrana gelen 2. bölümü ile yine beğeni kazanan Kördüğüm'ün yeni fragmanında; Ali Nejat yıllardır kendine ittiraf etmekten kaçtığı gerçeklerle yüzleşmeye başlıyor. İç hesaplaşmasını yapmaya devam eden Ali Nejat, Kaan'la biraz daha vakit geçirmeye karar veriyor. Peki Ali Nejat ve Kaan arasındaki mesafeler kalkacak mı?

Kaan kimde kalacak?

Kaan kiminle yaşamaya devam edecek? Bu konuda birden fazla olasılık var. Kaan, Ali Nejat sahip çıkmaya karar verirse babasıyla ya da Yekta yani halasıyla da kalabilir. Çünkü kaybettiği oğlunun yerine koymak isteyebilir. Fakat bebeğini henüz doğmadan kaybeden Naz da Kaan'a sahip çıkmak isteyebilir çünkü aralarındaki o bağ çoktan oluştu bile.. Bu sorunun cevabını önümüzdeki 3. bölümde göreceğimizi tahmin ediyoruz. Yeni fragmanda ayrıca bir mağazada baktığı yüzüğü gizlice çalan Yekta yakalanıyor ve bunun üzerine elini vitrin camına vurarak yaralıyor. Böylece Ali Nejat'ı gördükçe öfkesi giderek artan ve oğlunun ölümünden sonra girdiği ağır psikolojik açmazlarını atlatamayan Yekta'da bunun yansımalarını görmeye başlıyoruz. Kleptomani yani çalma hastalığına sahip olduğunu gördüğümüz Yekta'nın duygusal gel gitleri diziye nasıl yasıyacak merak konusu..

Naz ve Ali Nejat yakınlaşmaya mı başlıyor?

Yeni fragmanla ilgili bir diğer öenmli ayrıntı ise Kaan yüzünden birlikte vakit geçirmeye başlayan Naz ve Ali Nejat'ın arasındaki bu durumdan Umut rahatsız olmaya ve kıskanmaya başlıyor. "Sen beni artık sevmiyorsun diyen" Umut soluğu bir gece kulübunde alıyor ve Naz'ı o gece aldatıyor. "Dün gece neredeydin" diyen Naz'a Umut ne cevap verecek? Evlilikleri zaten ufak ufak çatırdamaya başlayan çiftin evlilikleri bu durumdan nasıl etkilenecek? Naz, Ali Nejat'tan etkilendiğini 3. bölümde anlayacak mı? Naz ve Ali Nejat arasındaki neler yaşanacak? Tüm bu soruların yanıtlarını 3. yeni bölümde göreceğimizi tahmin ediyoruz. Diziyle ilgili devam eden gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

KÖRDÜĞÜM 3. BÖLÜM ÖZETİ

Kördüğüm yeni bölümünde, Annesinin sesini duyunca eve döndü sanan Kaan’ın bu hali herkesin yüreğini parçalar. Kaan’ın oğlu olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptıran Ali Nejat farkında olmadan Kaan’a bağlanmaktadır. Naz’ın Ali Nejat ve Kaan’la vakit geçiriyor olması Umut’u rahatsız eder. Naz ile tartışan Umut hayatının hatasını yapmak üzeredir… İlaçlarını almadığı için gittikçe agresifleşen ve olay çıkaran Feyza, Ali Nejat ile yüzleşir. Şirketin idaresinde görev almayı kafasına koyan ve ailesini hisselerini satmakla tehdit eden Feyza’yı engelleyebilecek tek şey Tarık Bey’in acımasız planıdır. Ali Nejat’ın hayalini kurduğu otomobili yapabilmesi için bütün yollar Umut’ a çıkar. Öte yandan Ali Nejat’ın başında bir dert vardır; şirket içindeki köstebek, Ali Nejat ile ilgili tüm bilgileri basına servis etmiştir. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]